Bitcoin môže odštartovať rast
Bitcoin môže odštartovať rast. Zdroj: Shutterstock.com/nuttapon averuttaman

Burza Coinbase informovala o obrovskom presune bitcoinov v celkovej hodnote viac ako 940 miliónov dolárov. Dosiahne Bitcoin masívnejší pohyb smerom nahor?

Bitcoin môže naštartovať trh s kryptomenami

Z peňaženiek, ktoré sú viazané na burzu Coinbase, odišlo viac ako 940 miliónov dolárov v bitcoinoch. Takéto náhle masívne presuny sú častokrát označované ako predzvesť rastúcich trendov.

O tomto presune informovala aj analytická spoločnosť CryptoQuant. Z peňaženiek platformy Coinbase Pro sa náhle presunulo 48 000 BTC. Veľká časť týchto prostriedkov bola neaktívna viac ako 3 roky. Analytici začali špekulovať, či bola táto transakcia iba interným presunom burzy Coinbase, alebo to má na svedomí veľká entita.

Objavili sa aj špekulácie o tom, že za touto transakciou stojí technologický gigant Tesla, ktorý začína opäť nakupovať BTC, ktoré boli predané začiatkom roka 2022. Tento predpoklad potvrdzuje aj zverejnenie výsledkov Muskovej spoločnosti za tretí štvrťrok, ktoré bolo oficiálne zverejnené 18. októbra, teda krátko po presune 48 000 BTC.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Zakladateľ spoločnosti Equity Management Associates Lawrence Lepard uviedol:

Podľa môjho názoru by sa cena Bitcoinu mohla na základe posledných udalostí v najbližších rokoch aj stonásobne zvýšiť na 2 milióny dolárov,“ uviedol Lepard.

Lepard nie je jediným expertom, ktorý predpovedá masívny rast ceny Bitcoinu. Pridáva sa k nemu aj Tim Draper, ktorý očakáva, že sa BTC do konca roka 2023 bude obchodovať s cenou 250 000 dolárov. Ešte pozitívnejšiu predpoveď vyslovil analytik spoločnosti Ark Investment Management Yassine Elmandjra, ktorý v budúcnosti očakáva Bitcoin na cene 1 milión dolárov.

Čítaj ďalej: Tieto dve kryptomeny môžu v najbližších dňoch narásť!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance