Burza Binance chce expandovať do UK
Burza Binance chce expandovať do UK. Zdroj: Shutterstock, mundissima

Zdá sa, že aj napriek veľkým regulačným problémom sa burza Binance nevzdáva. V najnovších plánoch sa chce stať registrovanou firmou v Spojenom kráľovstve.

Binance chce expandovať do Veľkej Británie

Zaujímavý plán najväčšej kryptomenovej burzy oznámil samotný generálny riaditeľ Changpeng Zhao. Binance v nasledujúcich šiestich až osemnástich mesiacoch uskutoční plán expanzie do Veľkej Británie. Zmenilo sa niečo od júna, keď regulačné orgány prikázali burze ukončiť obchodovanie?

Mohlo by ťa zaujímať: Binance pripravila veľkú zľavu pre traderov – obchodovanie do konca februára skoro zadarmo!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Na to, aby sa burza mohla stať registrovanou firmou v sektore kryptomien, musí dodržiavať kontroly prania špinavých peňazí a financovania terorizmu. Zhao chce v tomto prípade zrealizovať podobný plán, ako v prípade Binance US, čiže založiť dcérsku spoločnosť. Burza nechce nechať nič na náhodu. Aj z tohto dôvodu do svojich radov zamestnala bývalých regulačných pracovníkov a ľudí, ktorí budú zodpovední za dodržiavanie predpisov.

Generálny riaditeľ Binancu taktiež uviedol, že sa platforma opäť aktívne zapája do spolupráce s regulačnými orgánmi. Podľa jeho slov sa dočkáme viacerých podstatných zmien, či už z hľadiska ponuky produktov alebo interných procesov.

Prečítaj si tiež: Likvidácia 2,5 miliardy dolárov – bude konsolidácia BTC pokračovať do roku 2022?

Ak sa burze podarí presadiť plány a príde schválenie zo strany FCA, platforma v krajine obnoví niektoré dôležité produkty, ako napríklad futures a deriváty. Zdá sa, že by sa zo strany regulačných orgánov mohol pohľad na Binance zmeniť. Ešte v auguste pritom FCA prišla s vyhlásením, že nie sú schopní dohliadať na burzu, keďže nedostali odpoveď na otázku, ktorá sa týka sídla spoločnosti.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre