Burza Binance dostala povolenie vo francúzsku
Burza Binance dostala povolenie vo francúzsku, zdroj: shutterstock.com/RaZoR_jeedai

Burza Binance počas minulého roka niekoľkokrát prehlásila, že ich hlavným cieľom na nasledujúce roky je byť plne regulovanou a legálnou burzou po celom svete. V tomto smere sa im to aj zatiaľ darí. Nielenže už nie je v desiatkach štátov zakázaná, ale dokonca vo Francúzsku dostala súhlas od finančného regulátora, aby mohla pôsobiť ako registrovaný poskytovateľ služieb v oblasti obchodovania digitálnych aktív.

Burza Binance dostala dôležitú licenciu

Kryptoburza Binance v stredu oznámila, že získala súhlas od francúzskeho finančného regulátora Autorité des marchés financiers (AMF). Na webovej stránke AMF sú od teraz evidovaný ako registrovaný poskytovateľ služieb digitálnych aktív. Registrácia im umožňuje poskytovať možnosť obchodovania a výmeny kryptomien.

Binance získala registráciu
Binance získala registráciu, zdroj: AMF

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Podľa ich slov ide o prvé povolenie tohto typu na území celej Európy: „Ako prvá veľká globálna kryptomenová burza, ktorá sa zaregistrovala vo Francúzsku, budeme môcť poskytnúť kryptomenové služby a vzdelávanie miliónom ľudom.“

Pre získanie licencie musí burza spĺňať veľmi prísne štandardy, ktoré zabraňujú praniu špinavých peňazí. Podľa generálneho riaditeľa burzy Binance sme týmto krokom oveľa bližšie ku globálnemu prijatiu kryptomien.

Prečítaj si aj: Bloomberg: Bitcoin je už nezastaviteľný a postupne prekonáva tradičné aktíva!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre