V pondelok sme zaznamenali celkom zaujímavý rast trhu s kryptomenami. Bitcoin však nakoniec nedosiahol ani hornú hranu pravouhlého trojuholníka, v ktorom sa už mesiac pohybuje. Zato Ethereum vytvorilo nové historické maximum na hladine 1477 $, čím potvrdilo bullish trend.

Bitcoin buší na support – kedy konečne povolí?

Aktuálne zaznamenávame piate testovanie supportu za posledný mesiac. Interval 29-32 tisíc dolárov teraz pôsobí ako kľúčová podporná hladina a aktuálne sme na nej už tretí krát za posledný týždeň. Z histórie vieme, že ak niečo také prebieha dlhodobo, support nakoniec povolí a cena padne nižšie.

Bitcoin korekcia
Bitcoin korekcia

Nedávno sme sa vás v ankete opýtali, ako to vidíte s prebiehajúcou korekciou. Väčšina z vás očakáva ďalší pokles, možno až na 20 000 $. Bolo by fajn aspoň zbežne otestovať túto hladinu.

Je však vhodné poznamenať, že aktuálne ceny sú priaznivé na nákup pre inštitucie. Inštitucionálni investori sa snažia vychytať každý jeden prepad na tridsať tisíc. Naposledy sa k nákupu za 150 miliónov dolárov priznala americká mining spoločnosť Marathon. To jasne ukazuje, že z dlhodobého hľadiska veľkí hráči očakávajú významný rast trhu s kryptomenami.

Padne ešte niekedy Bitcoin na 20 000 $?

View Results

Loading ... Loading ...

Ethereum po dosiahnutí ATH naďalej v stúpajúcom kline

Ethereum včera dosiahlo nové historické maximum. Druhá najväčšia kryptomena je tak narozdiel od Bitcoinu v silnom bull trende. Hodnota aktuálneho ATH je na cene 1480 $ a ether má pred sebou silnú psychologickú rezistenciu na okrúhlej cene 1500 $.

Ethereum na novom ATH
Ethereum na novom ATH

Analytici sa však zhodujú, že je na dobrej ceste k dosiahnutiu 2000 $.

Ethereum na 2000 $? Na týchto hladinách sa oplatí nakupovať! Je Ethereum lepšie ako Bitcoin?

Otázkou ostáva, ktorá kryptomena stúpne viac. Bitcoin alebo Ethereum? 

View Results

Loading ... Loading ...

Ak chcete nakupovať Bitcoin alebo Ethereum, určite odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Libor Křupala

aby jste se s tim eth nedivili, jeho velky rust muze taky vystridat velky pad