Bude XRP rásť o ďalších 30%? – Sledujte tieto kľúčové úrovne

0

Hodnota XRP môže dosiahnuť 0,3$ (+30%) ak prekoná tieto kľúčové úrovne a nedôjde k žiadnemu veľkému prepadu trhu.

Tretí najväčší coin podľa kapitalizácie má skvelý deň. Za posledných 24 hodín sme zaznamenali rast o takmer 10%. Token XRP, podobne ako väčšina trhu, ožil po nečakanom raste Bitcoinu nad 10 000 $. Tento breakout vdýchol nový život do trhu s kryptomenami a oživil nádeje na ďalší bullrun. 

Ak chcete vedieť, ako je na tom Bitcoin, prečítajte si našu analýzu ceny BTC – prečo Bitcoin rastie a kto stojí za nákupmi?

XRP má veľký rastový potenciál a za posledné dni dokonca prekonal Tether v kapitalizácii. Opäť tak obsadil tretie miesto v rebríčku. Podľa analytikov však ešte nie je koniec. Po prekonaní 100 a 200 dňového pohyblivého priemeru (MA) má otvorenú cestu na 0,3 $.

XRP analyzaZdroj: cointelegraph.com

Pravdepodobný scenár pre vývoj ceny XRP

Na grafe XRP/USDT si môžete všimnúť sériu vyšších miním čo naznačuje otočenie strednedobého trendu. Kľúčové bolo hlavne prerazenie silnej rezistencie na hladine 0,204 – 0,21 $. Z tejto hladiny sa stal support, ktorý nás podrží počas prípadného pádu.

Oči všetkých majiteľov XRP sa však teraz upierajú hore. Ako vysoko sa tento token môže dostať? Spraví ďalších desať, tridsať alebo nebodaj sto percent? To záleží na reakcii XRP na hladine 0,265 – 0,275 $. V tomto pásme sa nachádza kľúčová rezistencia, ktorej prekonanie nám otvorí cestu k ďalšiemu okrúhlemu míľniku – 0,3 $

Ako najpravdepodobnejší scenár sa momentálne javí konsolidácia na súčasnej úrovni, prípadne retracement k najbližšiemu supportu a až XRP naberie dostatok síl, iste sa dočkáme ďalšej pumpy. Pri testovaní kľúčovej rezistencie môžeme očakávať zaváhanie.

Môže vás zaujímať: Spoločnosť Ripple má problém! Počas predpredaja XRP predávala neregistrované cenné papiere

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre