Bitcoin má priestor na rast o 2500% – tvrdí odborník na kryptomeny

0

BTC nedávno dosiahol na burzách nové lokálne maximum, ktoré sa nachádza tesne pod ATH. Napriek vysokému nárastu ceny bitcoinu sa nachádzame stále na počiatku novej etapy a cyklu. Dvojičky Winklevoss dokonca tvrdia, že je stále priestor na 2500%-né zhodnotenie.

Tyler Winklevoss konkrétne uviedol, že existuje veľká pravdepodobnosť, že sa BTC môže oproti súčasnej cenovej hladine znásobiť až 25-krát. Dvojičky Winklevoss v minulosti vypracovali svoju investičnú tézu o bitcoinoch. V blogovom príspevku s názvom „Argumenty pre bitcoin za 500,000 dolárov obaja napísali:

„Bitcoin už získal významnú pozíciu v porovnaní so zlatom – od whitepaperu po viac ako 200 miliárd dolárov v trhovej kapitalizácii za menej ako desať rokov. Dnes je trhová kapitalizácia nadzemného zlata 9 biliónov dolárov. Ak máme pravdu a použijeme zlatý rámec na ocenenie bitcoinu, potom je býčím scenárom bitcoinu to, že je podhodnotený násobkom 45. Povedané inak, cena bitcoinu by sa mohla zhodnotiť 45x, čo znamená, že by sme mohli zaznamenať cenu 500,000 dolárov za bitcoin.“

Podrobnosti o tejto teórii môžete čítať TU.

Čo hovoríte na reklamu od Grayscale?

View Results

Loading ... Loading ...

BTC dosiahne astronomické zisky – odborníci sa zhodujú

Dvojičky však nie sú ani zďaleka jediní prominentní investori na tomto trhu. Aj ostatní investori si myslia, že BTC by v nasledujúcich rokoch mohol zaznamenať posun k 500,000 dolárom a viac.

Raoul Pal sa v nedávnom rozhovore podelil o to, že si myslí, že BTC by mohol v najbližších piatich rokoch dosiahnuť dokonca až 1,000,000 dolárov! Raoul Pal je generálny riaditeľ spoločnosti Real Vision.

Čítajte tiež – Technická analýza vám nezaručí zisky na burze! – Zameriavajte sa na tvorbu obchodného systému

Jeho býčie presvedčenie je do značnej miery založené na rastúcom príleve inštitucionálneho kapitálu. Pal si ďalej myslí, že v nasledujúcich rokoch dôjde k makro posunu vo finančnom systéme, ktorý BTC dostane do centra pozornosti.

Tieto tri indikátory dokazujú, že Bitcoin čoskoro prekoná 20 000 $

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre