Bloomberg predikuje Bitcoin za $80 000 v druhom kvartáli 2021

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Bitcoin posledný mesiac prechádza fázou konsolidácie v intervale 50-60 tisíc dolárov. Dnes opäť klesol po neúspešnom útoku na historické maximum a informačná agentúra Bloomberg publikovala relatívne konzervatívnu cenovú predikciu. Analytici spoločnosti očakávajú, že cena Bitcoinu do leta dosiahne 80 000 dolárov.

“Prijatie Bitcoinu, ako globálneho rezervného aktíva, sa prekročilo do mainstreamu a sledujeme neustály príliv kapitálu do trhu [..] Najpravdepodobnejší scenár pre druhý kvartál 2021 je prelomenie rezistencie na hladine 60 000 dolárov a postupný rast 80 000 dolárovej hranici. Druhý, menej pravdepodobný scenár, počíta s poklesom na 40 000 USD.”

Altcoiny dostanú šancu na historický cenový rast

Index dominancie Bitcoinu
Index dominancie Bitcoinu

Rast Bitcoinu na 80 000 dolárov znie zaujímavo, no podľa Bloombergu z neho budú najviac ťažiť altcoiny. Tie vo februári ukázali, že keď cena BTC stúpa, dokážu robiť neskutočné percentá. Aj teraz, keď Bitcoin dva týždne búši na 60-tisícovú rezistenciu, na čele s Ethereom a Binance Coinom vytvárajú nové historické maximá.

V prípade, že sa naplní bullish scenár Bloombergu, môžeme čakať ďalšiu altseason, počas ktorej s najväčšou pravdepodobnosťou index dominancie Bitcoinu padne pod 50%. Dnes je to 56%.

Chcete si zlepšiť vaše zisky na burze? Využite veľkonočné zľavy a získajte prístup k našim VIP analýzam, signálom a kurzom za polovičné ceny.

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre