Bitpanda prekonala míľnik 1 milión používateľov

0

Viedenská fintech spoločnosť Bitpanda stále rastie. Pred spustením Bitpanda Global Exchange prekonala obchodná platforma 1 milión používateľov.

Viedeň, 25. júla 2019 – Od spustenia maklérskej platformy s kryptomenami v roku 2014 komunita Bitpanda neustále rastie. S blížiacim sa augustovým spustením svojej profesionálnej obchodnej platformy – Bitpanda Global Exchange – je spoločnosť odhodlaná rozšíriť svoj dosah po celom svete. Práve teraz vidí stabilný nárast počtu prihlásených používateľov, pričom 90 % z nich pochádza z Európy. Očakáva sa tendencia k celosvetovej expanzii. Maklérska platforma spoločnosti Bitpanda zaznamenáva desaťmiestny ročný objem obchodov, pričom najobchodovanějšími aktívami sú Bitcoin, Pantos a Ethereum. Aplikácia Bitpanda Android bola stiahnutá viac ako 120 000-krát a nedávno vystúpila na rebríčky Play Store vďaka pozitívnym recenziám používateľov.

„Sme nadšení, že sme dosiahli míľnik 1 milióna používateľov. Náš neustály rast je dôkazom, že sme na správnej ceste. V súčasnej dobe sa nachádzame v záverečných fázach spustenia Bitpanda Global Exchange. S naším prvým globálnym produktom sa snažíme rásť ešte rýchlejšie. Navyše naši používatelia môžu v budúcnosti očakávať viac inovatívnych produktov a funkcií, vďaka ktorým bude naše poslanie demokratizovať svet investícií skutočnosťou,“
– hovorí CEO Bitpandy Eric Demuth.

Bitpanda je v súčasnej dobe uprostred svojej prvej Initial Exchange Offering, BEST IEO, ktorá je už najúspešnejšia v Európe. Doteraz získali 28,9 milióna eur a tieto prostriedky budú použité na ďalší rozvoj ekosystému Bitpanda: maklérske platformy a Bitpanda Global Exchange, ktorá bude spustená 7. augusta 2019.

O Bitpande

Bitpanda je fínska spoločnosť so sídlom vo Viedni v Rakúsku, ktorú založili v roku 2014 Eric Demuth, Paul Klanschek a Christian Trummer. Spoločnosť pevne verí v inovatívnu silu kryptomien, digitalizovaných aktív a technológie blockchain. Poslaním spoločnosti Bitpanda je odstrániť bariéry investícií a priniesť tradičné finančné produkty do 21. storočia. Dnes má Bitpanda približne 1 milión používateľov a viac ako 120 členov tímu. S licenciou poskytovateľa platobných služieb PSD2, najmodernejším zabezpečením a zefektívnením používateľských skúseností sa Bitpanda rozrástla na populárnu obchodnú platformu pre nováčikov i odborníkov. Používatelia môžu v súčasnej dobe obchodovať s Bitcoinomi, Ethereom, zlatom a viac ako 20 ďalšími digitálnymi aktívami.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Samuel.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of