Bitcoin dneska stratil na hodnote
Bitcoin dneska stratil na hodnote, zdroj: shutterstock.com/Pdusit

Bitcoin počas dnešného dňa pokračoval v poklese a odpísal ďalších 10 %. Za posledný mesiac je v takmer 20 % strate. Poklesu mohlo pomôcť aj včerajšie vyjadrenie americkej centrálnej banky.

Klesá takmer všetko!

Výrazný pokles dnes zažíva aj akciový trh. Najväčší index sveta S&P 500 od rána stratil približne 3 %. Bitcoin sa dokonca chvíľu obchodoval v 10 % strate. Na trhu aktuálne prevláda menšia rastúca korekcia. Koniec poklesov ale nie je istý.

Bitcoin stratil na hodnote, zdroj: tradingview.com

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Bitcoin stratil 10 % a ďalej klesá!

Od posledného vrcholu z konca marca Bitcoin klesol už o viac ako 10 000 dolárov. V dlhodobom poklese je dokonca už od novembra minulého roka, keď sa cena pohybovala na historickom maxime. Podobný takto dlhý pokles Bitcoin zažil pred 4 rokmi ešte počas posledného veľkého medvedieho trhu. V minulosti dokonca klesol aj o 80 %. Preto posledný pohyb nie je prekvapivý.

Strata môže súvisieť aj so včerajším rokovaním americkej centrálnej banky, ktorá prehlásila, že zvýši úrokové sadzby: FED rozhodol: najvyššie zvýšenie úrokovej sadzby za 22 rokov!

Okrem Bitcoinu, akcií a indexov stratili dnes na hodnote aj najznámejšie komodity ako zlato, ropa a striebro.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre