Bitcoin po prepade balansuje v blízkosti 50K USD – scenár s otestovaním 42K stále reálny?

0

Ako sme si povedali v štvrtkovej analýze na Bitcoin, trh sa vylial pod kľúčový support 52 500 USD a dalo sa očakávať, že po takomto drope asi bude nasledovať niekoľkodňová konsolidácia. Kurz skutočne pár dní konsoliduje pod vyššie uvedenou hladinou a nám teda neostáva nič iné, než čakať, kam sa kurz nakoniec vydá. A najskôr si asi počkáme na nový obchodný týždeň.

V každom prípade stále platí, že scenár s otestovaním S/R hladiny 42 000 USD je veľmi reálny. Trh je dosť blízko a otestovanie tejto úrovne by bolo opodstatnené a zároveň aj žiaduce. Dozvedeli by sme sa totiž, ako veľmi silný trh v skutočnosti je. V dnešnom live streame o 19:00 na kanáli Bitcoin skupina si teda trh podrobne rozoberieme. Ale takisto budeme venovať dostatok času trhu so zlatom, lebo ako som uviedol vo včerajšej analýze, inflácia skokovo vzrástla, čo sú pre žltý kov fundamentálne veľmi výhodné podmienky.

Bitcoin

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom facebooku.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.