Bitcoin (BTC) otestoval Point of Control (POC), a zatiaľ je reakcia mierne negatívna. V podstate ide o dosť veľký problém, keď sa kurz hoci len zastaví, pretože do konca mesiaca zostáva veľmi málo času. Ak totiž skončí mesačné close pod Point of Control, potom sa potvrdí 3-sviečková medvedia formácia na mesačnom grafe – Evening Star Doji.

V dnešnom livestreame o 19:00 na kanáli Bitlink si teda ukážeme aj mesačný graf a rozoberieme si možnosti, ktoré Bitcoin práve má. Okrem BTC sa však pozrieme aj na iné trhy, ako sú Altcoin Index, altcoiny, zlato a iné.


Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom facebooku.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.