Bitcoin porastie
Bitcoin. Zdroj: Shutterstock, Sittipong Phokawattana

Legendárny a stále populárny trader Tone Vays predstavil svoju najnovšiu analýzu BTC, podľa ktorej bude najväčšia kryptomena pokračovať v raste aj po ukončení roka 2021. Kam sa poberie Bitcoin v nasledujúcich dňoch?

Prečítaj si najnovšiu analýzu BTC: Analýza BTC – cena spadla až o 19 % za jediný obchodný deň!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Dôvody prečo bude Bitcoin rásť

V čase písania tohto článku sa Bitcoin nachádzal približne na úrovni 46 400 USD. Zdá sa, že po včerajšom prepade zatiaľ nedokázal nabrať dostatočnú silu, ktorá by ho ,,nakopla” smerom nahor. Každopádne trader Tone Vays vidí BTC stále iba uprostred býčieho cyklu. Podľa neho môže cena v porovnaní s aktuálnym stavom narásť až 5-násobne!

Predchádzajúci bullrun trval približne 28 mesiacov. Podľa Vaysa však aktuálny cyklus potrvá omnoho dlhšie. Kedy? Teoreticky až do konca roka 2022. Ale ako nato prišiel?

StormGain

„Bol by som rád, keby tento býčí trh pokračoval až do roku 2023. Rád by som videl, ako tento trh dosiahne v roku 2023 vrchol na úrovni štvrť milióna, alebo tretinu z milióna dolárov a potom klesne o 80 %. Bol by to naozaj zaujímavý pohľad na medvedí trh, pretože pokles o 80 %, by vytvoril pád cez polovicu. A to je niečo, čo sa predtým ešte nestalo.“

Môže ťa zaujímať: Altcoiny vs. Bitcoin – v ktorých projektoch je väčšia perspektíva?

Trader Tone Vays sa o svoje pocity podelil v nasledovnom videu:

Každopádne si myslím, že nie je žiadny trader, ktorý by dokázal úplne jednoznačne s vysokou presnosťou určiť, kam bude Bitcoin smerovať v najbližšom období. Vždy to bolo, je aj bude nejasné. Situácia, ako bol posledný prepad, sa môže zopakovať hocikedy.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.