bitcoin golden cross

Bitcoin v posledných mesiacoch predvádza veľmi slabú show a na trhu cítiť pach býčích sĺz a potu. Medvedí trend pokračuje už takmer pol roka a Bitcoin zo svojho júnového high padol o takmer 50 %. Objavuje sa síce stále viac pozitívnych signálov, no ďalší smer je viac menej jasný. Koniec roka pre Bitcoin nebude príjemný. Rok 2020 by však mohol byť legendárny.

Môže vás zaujímať: MATIC vývojári vysvetľujú záhadný mega-dump tohto tokenu

Kráľ kryptomien totiž na logaritmickom grafe opakuje dôležité pohyby, ktoré v minulom cykle nakoniec vyústili do šialeného rallye z roku 2017. Podľa tweetu od používateľa CryptoBirb tu máme golden cross (prekríženie MA50 a MA100). Táto udalosť pred štyrmi rokmi odštartovala rastové obdobie cyklu.

Je však dôležité poznamenať, že Bitcoin bude v najbližších týždňoch pravdepodobne ďalej padať. Možný je pokles až na 5 500 $. Zužovanie Bollingerovho pásu na daily grafe (viď Bollinger Bands a VIDEO) naznačuje, že sa blíži ďalší veľký pohyb. Takže sa pripravme na tuhú zimu. Rok 2020 by však mal byť legendárny! Teda, aspoň podľa autora tejto analýzy.

1D BTC/USD - Bitstamp + Bollinger bands
1D BTC/USD – Bitstamp + Bollinger Bands

Máte záujem o profesionálne analýzy kryptomien. Navštívte našu VIP skupinu, kde nájdete denné analýzy Bitcoinu a zaujímavých altcoinov.

Nezmeškajte dnešné správy!

O 18:30 na BitLinku

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance