Bitcoin smeruje na 22 000 dolárov
Bitcoin smeruje na 22 000 dolárov. Zdroj: Shutterstock.com/Tarasenko Andrey

Bitcoin sa z krátkodobého hľadiska nachádza stále v klesajúcom trende a pravdepodobne bude tento zostup pokračovať aj do zajtra. Trhová cena stále rešpektuje rezistenciu aj support bearish vlajky a najbližšie dni ju pravdepodobne ani neporuší. Dominancia hlavnej kryptomeny odvčera poskočila na súčasných 42,46 %.

Z krátkodobého hľadiska sledujem supportnú oblasť okolo 22 000 dolárov, kde sa začínajú vysoké transakčné objemy. Je pravdepodobné, že cena sformuje vyššie lokálne minimum ako to posledné, ktoré sa nachádza presne na point of control – 20 900 dolárov. Ak by však cena predsa len kontaktovala tento support, tak stále by bola vo vnútri vlajky.

Bitcoin pokračuje v ceste na 22 000 dolárov
Bitcoin pokračuje v ceste na 22 000 dolárov. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež – Bitcoin: júl je najziskovejším mesiacom v tomto roku

Bitcoin bude pokračovať vo vlajke

Cena pri poslednom maxime dosiahla rovnakú úroveň ako pri predposlednom maxime, čo znamená, že sa sformoval dvojitý vrchol a ide o prvé rovnaké maximum počas celej vlajky. Preto je riziko vytvorenia patternu 123 top formation, ktorý by bol potvrdený ak by cena prekonala posledné minimum na 20 900 dolárov.

V tom momente by cena ukončila vlajku. Do tej doby však cena vlajku rešpektuje a v prípade bullish pohybu sledujeme rezistenciu 25 500 dolárov. Nad cenou na grafe vidíme klesajúcu bielu líniu, ktorá definuje dlhodobú rezistenciu z maxím od ATH. Strednodobo som stále bearish a nemyslím si, že cena túto rezistenciu pri prvom kontakte prekoná.

Mohlo by ťa zaujímať – Toto sú TOP 3 cenové hladiny, ktoré sledovať na Bitcoine

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance