Sieť Binance Smart Chain čelí kritike
Sieť Binance Smart Chain. Zdroj: Shutterstock, Ira Lichi

Binance Smart Chain čelí poriadnej kritike, ktorú vyjadrilo viacero nespokojných užívateľov. Čo sa deje so sieťou?

Binance Smart Chain

Ako prvý vyjadril ostrú kritiky anonymný expert na blockchain, ktorý na portáli GitHub vystupuje pod pseudonymom kaber2. Ten opísal viacero problémov, s ktorými jednoducho nemôžu byť užívatelia siete spokojní.

„Málokedy sa vidí, aby sa niečo riešilo tak neprofesionálne.“

Pred pár dňami, 16. novembra, zverejnil kaber2 zoznam siedmych bodov kritiky, ktoré boli smerované na adresu populárnej siete Binance Smart Chain.

Podľa odborníka na blockchain nie je k dispozícii žiadna revízia kódu. V prípade problémov je teda veľmi ťažké zistiť, akým commitom sa riešia dané nezrovnalosti. Ďalším dôležitým nedostatkom je chýbajúca beta verzia počas vývoja BSC. Každou novou aktualizáciou sa problémy zhoršujú. Tisíce vývojárov sa neustále sťažujú na tie isté problémy, ktoré však tím vývojárov ignoruje.

Mohlo by ťa zaujímať: Elrond spúšťa Maiar DEX a „posúva prijatie DeFi za súčasné hranice“!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Je BCS centralizovaná?

Už spomínaný kritik spomenul aj zväčšenie veľkosti bloku so zníženým časom. Tím vývojárov obvinil s tzv. „Cash grab“.

„Sieť Binance chcela uskutočniť rýchly hack, aby zinkasovali nejaké peniaze, no nie je ochotná rozširovať svoje zdroje, aby sieť fungovala správne.“

Užívateľ kaber2 prezradil, že jeho portfólio obsahuje až 4 000 tokenov BNB v celkovej hodnote približne 2,35 milióna dolárov. Na základe kritiky zvažuje, že tieto mince zničí.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre