Apple Pay dnes spustený v ČR – konečne zaplatíte mobilom

BITmarkets BITmarkets

Máte nejaké “jablkové” zariadenie a stále ste počúvali, ako ním v zahraničí platia vďaka Apple Pay? Dnes je ten deň, kedy sa môžete začať tešiť aj vy. Konečne na bezkontaktný terminál priložíte mobil alebo hodinky, a je hotovo. Služba zatiaľ funguje v Česku. Slovensko sa má dočkať v lete.

Komu už to funguje

Apple Pay je zatiaľ oficiálne k dispozícii pre karty vydané spoločnosťami: Air Bank, J&T Bank, Komerční banka, mBank, Moneta Money Bank, stravovacia spoločnosť Edenred a fintechové Twisto. Čoskoro by mala služba fungovať aj pre klientov Českej spořitelny. Očakáva sa aj podpora ďalších veľkých hráčov.

Kartu pridáte pomocou aplikácie Wallet na vašom iPhone

Pridať svoju kreditnú/debetnú kartu je veľmi jednoduché, pár krokov a za 30 sekúnd ste pripravení.

apple-pay-cz apple-pay-pridat-kartu

Akonáhle prejdete procesom pridania a overenia, budete môcť pípať mobilom kde si len zmyslíte.

Čo na to hovoríte?

Fandíte Apple Pay? Alebo radšej počkáte na nejaký ten krypto startup? Napíšte nám váš názor do komentárov. Budeme radi, keď svojou vlastnou skúsenosťou s Apple Pay prispejete do našej diskusie.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.