Bitcoin padá už rekordne dlho
Bitcoin padá už rekordne dlho. Zdroj: Shutterstock, kkssr

Bitcoin po 4 rokoch opäť zažíva klesajúci trend. Od historického maxima klesol už o 75 % a dokonca prvýkrát v histórii sa prepadol pod maximum z minulého cyklu. Aký ďalší cenový vývoj uvidíme v druhej polovici roka? Hlasuj v našej komunitnej ankete.

Aktuálny cenový vývoj Bitcoinu

Bitcoin od začiatku tohto roka v podstate iba klesá. Tento rok je zatiaľ v strate približne 50 %. Od maxima je to viac ako 70 %. Súčasný cenový vývoj je veľmi podobný tomu z roku 2018, keď Bitcoin od maxima až po lokálne minimum stratil 85 % svojej hodnoty.

Ak by sa podobný pokles mal zopakovať tento rok, tak môžeme Bitcoin vidieť dokonca až na 15 000 dolárov, prípadne nižšie. Na druhej strane môžeme aktuálny pokles vnímať ako príležitosť nakúpiť Bitcoin opäť za veľmi lacno. Nikto totiž nevie, či náhodou už Bitcoin  nenašiel dno a druhú polovicu roka bude iba rásť.

A čo si myslíš ty? Hlasuj v našej ankete: 

Aký cenový vývoj uvidíme do konca tohto roka na Bitcoine?

View Results

Loading ... Loading ...

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance