ANKETA – Binance Coin BNB dosiahol nové ATH $356 – Prichádza nová vlna bullrunu?

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Všetci ešte máme živo v pamäti februárový krypto bullrun. Bitcoin v ňom síce spravil “iba” 50%, no niektoré mince vytvorili zisky v rádoch stoviek percent. Hlavne tri kvalitné coiny to poriadne rozbehli a potiahli trh vyššie, než sme čakali. Konkrétne Polkadot DOT, Cardano ADA a Binance Coin BNB.

Tieto tri mince dokonca prekonali aj XRP a práve posledný menovaný dnes dosiahol nové historické maximum, čo dáva býkom signál, že je čas na ďalšiu vlnu bullrunu.

Binance Coin dosiahol nové ATH!
Binance Coin dosiahol nové ATH!

Binance Coin vedie trh s kryptomenami na nové historické maximum

BNB za posledný týždeň spravil zisk 43%, k čomu čiastočne pomohli aj akcie burzy Binance s vysokými úrokmi za staking. Nedávno sme vám dali tip, že ak uzamknete svoje BNB na 90 dní, dostanete ročný úrok takmer 20%.

Mnoho traderov túto možnosť využilo a Binance Coin uzamkli, čím sa výrazne znížila likvidita a zároveň zvýšil dopyt, čo viedlo k cenovému rastu. Chcete viac takýchto tipov? Sledujte nás na facebooku a nenechajte si ujsť naše krypto spravodajstvo.

BNB je na ATH, ako prvý z veľkých kryptomien. S kapitalizáciou 54 miliárd dolárov sa pomaličky tlačí aj na Ethereum (230 miliárd). Myslíte si, že BNB budú nasledovať aj ďalšie kryptomeny a hlavne Bitcoin?

Prichádza nová vlna kryptomenového bullrunu?

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

View Results

Loading ... Loading ...

Ak chcete nakupovať Binance Coin, Bitcoin, či ďalšie digitálne mince, určite tak urobte na burze Binance, ktorá ponúka široký výber kryptomien a celkovo najlepšie služby na trhu. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Navyše, vklad na Binance v eurách a následný nákup kryptomien je teraz ZDARMA!

Nebavia vás vysoké poplatky pri nákupe kryptomien? Na Binance je to 0%

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre