ANALÝZA – Partnerstvo ADA s Coinbase a spustenie Shelley Mainnet – čo to urobí s cenou ?

0

Cardano nedávno nadviazalo partnerstvo s Coinbase Custody a držiteľom ADA umožnilo uloženie svojich finančných prostriedkov do peňaženky. Uvedenie na trh sa očakáva v Q4 roka 2020, keď budú k dispozícii odmeny na sieti Shelley Mainnet.

Spustenie Shelley Mainnet bolo doteraz najväčším upgradom blockchainu Cardano. 30. júna bolo potvrdené úspešné zavedenie Shelley kódu.

Cardano sieť Shelley Mainnet

Účastníci siete Cardano budú môcť komunikovať s touto sieťou od 7. júla. Držitelia Cardana môžu previesť svoje prostriedky na peňaženku Shelley a získavať odmeny v sieti.

Spoločnosť Coinbase by mohla v roku 2020 potenciálne uviesť kryptomenu ADA. V blogu Coinbase z júla 2018 sa zvažovalo päť nových kryptomen vrátane Cardana.

ADA dosiahla najvyššiu hodnotu 0,101 dolárov bez medvedích znakov. Za posledné štyri mesiace zaznamenala nárast o 400 %, ktorý by mohol súvisieť so zavedením Shelley Mainnet.

Hard fork Shelley je ďalší krok k úplnej decentralizácii na blockchaine v Cardane a očakáva sa 29. júla, čo predstavuje ďalší významný medzník.

Čítajte tiež – Ripple uvoľňuje miliardu XRP – ako sa bude vyvíjať cena?

Cardano korelácia s Bitcoinom

Od uvedenia siete Shelley do siete Cardano stúpla cena o viac ako 22 %. ADA je vysoko, čím sa môže prelomiť korelácia s Bitcoinom. Spoločnosť Cardano by mohla pokračovať v svojom raste, zatiaľ čo cena Bitcoinu testuje podporu.

ADA bola v období medzi januárom a polovicou mája vysoko korelovaná s Bitcoinom, no odvtedy túto koreláciu zlomila a tento týždeň dosiahla svoje ročné minimá.

Čítajte tiež – Sledovanie hackerských útokov priamo v mobile? Samsung spúšťa novú aplikáciu

Cena ADA
Cena ADA

Cena sa nachádza na dlhodobej rezistencii 0.10$ a kľúčové je ju preraziť najbližšie dni. V takom prípade by sa cena mohla aj zdvojnásobiť, keďže vyššie sa nenachádzajú významné rezistencie.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre