samsung

Spoločnosť Samsung Electronics nedávno nadviazala partnerstvo so spoločnosťou Uppsala Security, globálnou spoločnosťou zaoberajúcou sa bezpečnosťou blockchainov s cieľom uviesť na trh novú aplikáciu, ktorá bude mať jednu skvelú funkciu pre používateľov kryptomien.

Dočítate sa aj na Kryptomagazín FB.

Nová aplikácia Samsungu nahlási každú kryptomenu, ktorá bola stratená alebo ukradnutá. Poskytne používateľom služby Samsung Blockchain Wallet, ktorá je digitálnou peňaženkou, službu na sledovanie virtuálneho poškodenia majetku.

Prvého júla spoločnosti Samsung Electronics a Uppsala Security oznámili, že vstupujú do spoločného partnerstva, ktoré ich povedie k obchodnej spolupráci v oblasti služieb, kde budú zdieľať, spolupracovať a plánovať spustenie novej aplikácie Samsung na mnohých vlajkových lodiach Galaxy.

Predtým bolo pre používateľov Samsung Blockchain Wallet veľmi ťažké získať akékoľvek dôkazy o stratenej alebo odcudzenej kryptomene. Teraz však dostanú správu, či ich vlastníctvo bolo napadnuté hackermi alebo bolo ukradnuté. Používatelia budú môcť požiadať orgány činné v trestnom konaní o náhradu škody.

Finančné odvetvie neposkytuje žiadnu ochranu, respektíve neposkytuje používateľom možnosť sledovať svoje kryptografické údaje. Na rozdiel od neho to spoločnosť Samsung urobí. Výsledkom bude, že obete týchto zločinov budú môcť vidieť svoje straty a prípadne ich identifikovať.

Čítajte tiež – Bitcoin do roku 2030 na hodnote 397 000 dolárov – Ktoré altcoiny čaká rovnaký rast?

Túto službu a novú aplikáciu spoločnosti Samsung bude poskytovať spoločnosť Uppsala Security v aktívnej spolupráci s Carrier Damage Center (CIRC), ktoré bolo zriadené 24. júna minulého mesiaca s cieľom analyzovať trestné činy vo virtuálnych aktívach.

Spoločnosť CIRC je firma, ktorá poskytuje správy o sledovaní finančných prostriedkov vyšetrovaním a analýzou prípadov, keď používatelia nahlásia poškodenie virtuálnych aktív. Agentúra v prípade potreby prijíma správne opatrenia na poskytovanie právnych služieb.

Celkový obraz je teraz taký, že ako technologický gigant sa spoločnosť Samsung opäť púšťa do nového projektu týkajúceho sa kryptomien.

Úplne nová aplikácia spoločnosti Samsung určite pomôže mnohým ľuďom, ktorí chcú prehľadným spôsobom vidieť svoje digitálne aktíva, aj keď boli stratené alebo odcudzené. Môžu tak existovať spôsoby, ako ich v budúcnosti obnoviť.

Záver

Samsung na rozdiel od konkurencie začne poskytovať službu, ktorá umožní sledovať podozrenia na hackerské útoky týkajúce sa vašich krypto aktív.

Obete tak budú môcť na základe informácie vidieť svoje straty a informovať orgány činné v trestnom konaní o náhradu škody. Dokonca bude existovať aj spôsob ako tieto kryptomeny obnoviť.

Čo čítať ďalej?

Facebook má veľký problém! Svetové značky rušia všetky fb reklamy – Ale prečo?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance