Situácia na Bitcoine je zatiaľ stále nerozhodná a trh ešte nepotvrdil, ktorým smerom sa bude vyvíjať jeho cena. Zatiaľ bude dobre počkať, nech sa trh rozhodne. Ale prerazením hladiny 7426 USD (BITFINEX), môžeme klesnúť k úrovni 6506 USD, kde sa naskytne príležitosť na nákup.  

Väčšina altcoinov zažíva dobré časy  

Neblio sa dlhšiu dobu pohybovalo do strany okolo úrovne 0.00015 BTC a jeho cena si pomaly utvárala formáciu triangel, ktorú nakoniec prerazila smerom nahor.  

, [ANALÝZA] NEBL/BTC – Snaha býkov začína naberať na obrátkach! – Rysuje sa nám dobrý nákup?

Zatiaľ sviečka na Dennom grafe vyzerá ako formácia PIN BAR, ale ešte nebola potvrdená a preto je dobré počkať na koniec dňa. V prípade, že sa táto formácia sviečka potvrdí, bdue možná hlbšia korekcia a otestovanie hornej časti trojuholníka. Tak či onak, táto korekcia nevyzerá zle a je možné, že prinesie zaujímavú príležitosť k obchodu.

(článok pokračuje pod odkazom)

10.06.19 Všetky oči na altcoiny, mení sa cyklus!

Celkovo si však myslím, že trh smeruje k otestovaniu rezistencie na hladine 0.00024 BTC. Síce sme stále v dlhodobom downtrende a cena nemusí túto rezistenciu preraziť na prvý krát, no osobne vidím celkový potenciál rastu k úrovni 0.00036 BTC. Táto hladina je dôležitá a hraje veľkú rolu. Prerazením tejto úrovne môže cena naštartovať nový cyklus.

Pohľad na H4 graf:

, [ANALÝZA] NEBL/BTC – Snaha býkov začína naberať na obrátkach! – Rysuje sa nám dobrý nákup?


Máme tu Týždeň tradingu! Celá platená sekcia na Trading11 bola otvorená PRE VŠETKÝCH. Užite si teda naše analýzy, niečo sa naučte a sledujte hlavnú stránku tejto akcie, kde sa budú objavovať zaujímavé články, oznámenia a ďalšie menšie akcie.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku. 

Ako použiť túto analýzu? 

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám NEpovieme kedy nakúpiť a kedy predať. 

Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. 

Pokiaľ nerozumiete nášmu kryptotrading-slangu určite vám pomôže náš slovník. 

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu. 

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové. 

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTUBE s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené. 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of