Celkovo v tejto chvíli altcoiny skôr stagnujú, avšak niektoré začínajú mať relatívne pekné štruktúry a začínajú nám ponúkať pekné set-upy. Jedným z nich je Everex, na ktorý sa dnes pozrieme.

EVX/BTC – 4h graf

EVX, [ANALÝZA] EVX/BTC – Tento altcoin je pripravený na výbuch!
EVXBTC – 4h graf

Everex po prvom, veľmi impulznom odraze od svojho dna 3704 sats išiel rýchlo späť dole a aktuálne formuje symetrický triangel. Nachádza sa teraz na support trendline, ktorá sa tiahne od samotného dna a je zatiaľ plne rešpektovaná.

Porovnanie EVX/BTC a AGI/BTC – 4h grafy

EVX, [ANALÝZA] EVX/BTC – Tento altcoin je pripravený na výbuch!

Na grafe vyššie porovnávam EVX s AGI. AGI má veľmi podobnú štruktúru – došlo k impulznému odrazu odo dna, následne pokles, vyformovanie triangla a break-out triangla, navyše aj pohľad na kĺzavé priemery v rámci BK indikátora (skladá sa z MA7, MA77 a MA231) je veľmi podobný. AGI sa zdá byť o krok vpred.

Páči sa vám táto analýza? Moje meno je Ing. Jan Čuraj a som hlavným traderom spoločnosti Crypto Kingdom a CK Capital. Tu si môžete stiahnuť môj e-book(nielen) o kryptomenách a obchodovaní. Je to ZDARMA.

EVX, [ANALÝZA] EVX/BTC – Tento altcoin je pripravený na výbuch!

Spojili sme sa s Trading11, aby sme vám priniesli náš špeciálny spoločný produkt. Získajte najkvalitnejšie signály a analýzy. My aj naši zákazníci stabilne zarábame 20 % mesačne oproti Bitcoinu!

Stránka produktu s viac informáciami tu.

Potenciálne set-upy na EVX/BTC

Prvý set-up je veľmi riskantný, avšak ponúkne lepší stoploss a lepšie Risk Reward Ratio. Ak ste agresívny trader, môžete skúsiť vstúpiť teraz na support trendline (odporúčam s menším kapitálom) a stoploss umiestniť pod support trendline. Targety odporúčam sledovať v červených zónach na grafe.

Druhý set-up je konzervatívnejší, avšak s väčším stoplossom a horším Risk Reward Ratiom. Aktívnym a pokročilejším traderom odporúčam sledovať break-out rezistencie trendovky zaznačeného triangla. Stoploss potom umiestniť pod support trendline a target zóny platia rovnaké – červené zóny na grafe.

Čo čítať ďalej?

[ANALÝZA] HOT/USDT – Máme tu 🔥HOT🔥 setup? :O

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Jan Čuraj.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of