Analýza ETH a LTC – Pozor na veľký výplach – Kam to až whales zahrajú?

1

Zatiaľ čo Bitcoin bez čo i len jedinej zastávky šialene rastie, tak altcoiny začínajú mať problémy. ADA, LINK a VET sú dokonca od nedele vo viac ako 20 % strate. Prečo nestíhajú za Bitcoinom?

Pravidelné updaty a analýzy na Bitcoin môžete sledovať v tejto sekcii.

ETH/USDT – Začiatok korekcie?

ETH, Analýza ETH a LTC – Pozor na veľký výplach – Kam to až whales zahrajú?
28.07. 2020 ETH/USDT

ETH posilnené fundamentom patrilo minulý týždeň k top altcoinom. Počas niekoľkých dní urobilo takmer 50 % nárast. Avšak dostáva sa do kritickej úrovne, kedy začína byť náznak tvorby korekcie. Nevylučujem možnosť, že na ATH sa čoskoro dostane, bude to však dlhá a tŕnistá cesta. Ani v roku 2017 netrval rast na 1 400 USD jeden týždeň, ale niekoľko mesiacov. Práve preto je na mieste očakávať, že sme v skorej fáze tvorby korekčnej štruktúry.

LTC/USDT – Pokračuje v trende

ETH, Analýza ETH a LTC – Pozor na veľký výplach – Kam to až whales zahrajú?
28.07. 2020 LTC/USDT

LTC zatiaľ pokračuje v priam až v ukážkovej bullish štruktúre. Po dlhom čakaní konečne začína rásť. Zatiaľ počítam s tvorbou lokálnej korekcie (4. vlna) a následným záverečným bullish pohybom, čím by sa dokončila celá štruktúra. Vstupovať do obchodu chcem cez limit order na 45 USD.

Autorom týchto analýz je Ľuboš z projektu Bitcoin Skupina. Spojili sme sa s trading11.com a vytvorili spoločné členstvo, ktoré v oblasti obchodovania na burze nemá na česko-slovenskej scéne konkurenciu. Viac informácií získaš na tomto odkaze.

Využite 20 % zľavu na kurz v predpredaji a skombinujte ju s týmto zľavovým kupónom.

VST25

Tento kupón má desať použití
ZĽAVA 25%
na všetky produkty v našej Vysokej Škole Tradingu
platí na ČLENSTVO aj KURZ

Ako použiť túto analýzu?

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Matúš

Tej je pekne mimo