ANALÝZA – Bitcoin po halvingu ďalej rastie – Ostaneme v trojuholníku alebo začína bullrun?

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Ahojte, traderi. Halving Bitcoinu je teda oficiálne za nami. S našou komunitou sme si dali aj slávnostné odpočítavanie na Youtube streame. Túto udalosť teda môžeme hodiť za hlavu a s ňou aj všetky špekulácie.

Edit/ Táto analýza bola publikovaná tesne po halvingu – aktuálne sa Bitcoin rozhoduje medzi dvoma hlavnými scenármi – bude to trojuholník alebo bullrun?

Posledné týždne a mesiace to na kryptomenách fungovalo tak, že za každý veľký rast alebo pokles mohol halving. Rovnako ľudia špekulovali, pod akú cenu by sme do halvingu už asi nemali ísť, pretože by sa to ťažiarom neoplatilo.

Myslím si, že ošiaľ a hlavne špekulácie okolo halvingu nebudú mnohým z nás chýbať.  Najväčšia udalosť posledných mesiacov – ak nie dokonca rokov – na kryptomenách je teda za nami a my sa môžeme sústrediť opäť na grafy.

Cena Ropy zase rastie! – Koniec lacného benzínu a nafty? Pozrite si našu analýzu

Hlavný scenár – Ostávame v trojuholníku

Halving je konečne za nami a cena je aktuálne na 8 600 USD. Ako hlavný scenár trackujem stále tento gigantický triangel. Aj keď sa to nezdá, tak aj v triangli máme hneď niekoľko možností. Na to, aby sme však mohli sebavedome povedať, že sa nachádzame v bull-rune, tak potrebujeme prekonať trendovú líniu a ideálne aj vytvoriť higher high.

Ja ako najviac pravdepodobnú beriem možnosť, že pôjdeme až do samotného apexu trianglu. Rovnako očakávam kľudnejšie leto a triangel prerazíme nahor až na jeseň. Keďže však ide o krypto trh, a ten ide z extrému do extrému, tak musíme byť pripravení na všetko. Práve kryptomeny sú špecifické tým, že klasické scenáre nefungujú a trh si väčšinou volí extrém – či už rast alebo pokles.

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Prečítajte si 3 dôvody, prečo analytici očakávajú Bitcoin za 15 000 $

Myslíte si, že majitelia Livecoinu ušli s peniazmi svojich klientov?

View Results

Loading ... Loading ...

4H graf – vlna A dokončená

Na 4H sme podľa mňa práve dokončili vlnu A a môžeme očakávať pull-back. Tento rast by však mal byť  len vo vlne B a ja osobne nikdy neodporúčam túto vlnu longovať. Zamietnutie od topu bolo silné a máme hneď niekoľko indikácií, že sme naozaj dosiahli vrchol. Ako prvá indikácia je už spomínaný halving, ktorý je už za nami. Druhá indikácia je fundament.

Okolo Bitcoinu bol na Twitteri a na magazínoch veľmi pozitívny fundament a písalo sa o ňom vo veľmi pozitívnom svetle aj v tradičných médiách. Rovnako odmietnutie, ktoré prišlo malo konečné objemy a silu.

Po 7-týždňových zelených sviečkach sme sa tak konečne dočkali aj červenej. Pred nami je silná rezistencia v podobe trendovej línie z denného grafu. Zatiaľ sme ju nedokázali prekonať. Navyše, Bitcoin rástol bez prestávky od svojho posledného low 3 700 USD. Korekcia by teda bola absolútne v poriadku. A vlastne po halvingu by sa aj dala očakávať.

3 dôvody, prečo zlato letí hore – Oplatí sa ho teraz nakúpiť?

Dominancia Bitcoinu

Za mňa veľmi zaujímavý a hlavne podceňovaný graf. Dominancia nám posledné dni rástla a v podstate nám už rastie v jednom cykle od januára 2018. Veľa ľudí sledovalo, ako reagoval Bitcoin po halvingu, ale málokto si všímal Bitocinovú dominanciu po halvingu. Presne 245 dní po halvingu začala really altcoinov, čo by v našom prípade znamenalo koniec roku.

Rovnako by to v našom prípade znamenalo aj to, že leto bude zrejme ešte nuda, ale ku koncu roka trh začne štartovať. Aktuálne však na 4H môžeme očakávať menší pokles dominancie. Na dennom grafe sa nič nemení. Dominancia je na dennom grafe stále bullish, pretože nás stále drží trendová línia.

Moje meno je Jakub Kraľovanský a s Trading11 vám ponúkame spoločné členstvá – Trader2.0 + Trading11! Pozri TU

Okrem plateného obsahu na Trading11 máte v cene aj moje členstvo Trader2.0, v ktorom sa po novom nachádza: Predikcie na kryptomeny, forex, komodity, indexy a akcie, Mince so zápalnou šnúrou, 100K challange LIVE ROOM, Traderský chat, Extra fundamenty a môj osobný prístup.

ANALÝZA – Binance spálila zvyšok BNB coinov – Je toto koniec rastu?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre