elliotove vlny bitcoin analyza

Bitcoin od pádu na začiatku septembra konsoliduje v relatívne úzkej zóne 10-11 tisíc dolárov. V priebehu mesiaca sa pokúšal preraziť hornú, aj dolnú hranicu tohto pásma, no neúspešne. Po expirácii takmer miliardy BTC opcií sa však otvára priestor na väčšiu volatilitu a Bitcoin sa momentálne obchoduje viac menej v strede pásma. Než sa trh naplní novými kontraktami, môžeme očakávať zaujímavejšie pohyby a snáď aj prieraz súčasného konsolidačného pásma.

Trader SmartContracter, ktorý v roku 2018 takmer presne odhadol dno a má za sebou niekoľko zaujímavých predikcií nedávno na svojom Twitteri publikoval analýzu, podľa ktorej budú najbližšie dni/týždne naozaj zaujímavé.

Môže vás zaujímať:
Americký MIT prišiel s tromi možnými scenármi, ako by bolo možné zničiť Bitcoin

Použitím Elliotových vĺn odhadol, že Bitcoin najprv zaútočí na vrchnú rezistenciu konsolidačného pásma a dosiahne minimálne 10,9 tisíc dolárov. Ak by uzavrel daily sviecu nad 11,2k, bude to signál na nákup.

Po otestovaní rezistencie by mal Bitcoin podľa tohto analytika padnúť o cca 1500 $ a uzavrieť CME gap. Za nákupný target označil hladinu 9500 $.

Viete o tom, že cena Bitcoinu v Bielorusku na peer to peer zmenárňach dosiahla 13 000 $?

Cena Bitcoinu dnes v Bielorusku dosiahla 13 000 $ – viete prečo?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance