Amerika vstúpila do posledného štádia rozpadu impéria – Začala hyperinflácia

3

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Všetky veľké impériá minulosti prešli siedmimi štádiami, ktoré zabezpečili rast moci a následnú implóziu danej krajiny kvôli zlyhaniu fiat systému. Tento cyklus sa dokázateľne deje minimálne posledných 5000 rokov a my rozhodne nie sme výnimka. V ktorom štádiu vzostupu a pádu impéria sa nachádzame my, resp. náš finančný systém? A čo sa stane, až nastane to siedme? To a viac sa dozviete v priloženom videu. Zapnúť si môžete aj české titulky.

Čo sa vlastne deje vo svete? Centrálne banky začali tlačiť enormné kvantá fiat peňazí, čím sa snažia vyrovnať efekt súčasnej krízy. Malé podniky krachujú, nezamestnanosť rastie, ale bohatí bohatnú.

A to všetko má vplyv aj na kryptomeny. Analytici sa zhodujú, že aj za posledným pádom Bitcoinu mohla byť práve volatilita na akciových trhoch:

Môže trh s kryptomenami zase padať kvôli volatilite akcií? Tu je všetko, čo vieme

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Andrej Nepoviem

Zišli by sa aspoň titulky. Nie každý vie po anglicky!

Daniel

Teraz ked kongres schvalil stimulus? DXY bude maximalne v korekcii po velkom raste dolaru pocas obamovej vlady. Na hyperinflaciu si este pockate chlapci :))

Peter

Načo tu dávaš nejaké konšpiračné videá po anglicky a bez tituliek? A ešte ten článok budeš niekoľko rokov recyklovať stále dokola. Kedysi som na tento web chodil rád, no odkedy to robíš sám, tak to upadá. Hlavne, že sú kliky a peniaze z reklamy, no obsah žiadny. Clickbait v nadpisoch lvl topky.sk. Totálny odpad.