top firmy

Trh s kryptomenami sa tento týždeň definitívne vymanil z korekcie a Bitcoin vytvorením nového historického maxima potvrdil, že je pripravený pokračovať v parabolickom raste. Ak sa nestane niečo naozaj neočakávané a strašné, môžeme sa tešiť na ďalšie euforické týždne plné ziskov.

Bitcoin dosiahol nové ATH a útočí na 60 000 dolárov!!! Kedy dosiahne sto tisíc?

Existuje iba niekoľko kryptomien, ktoré udávajú smer a rýchlosť cenových pohybov na kryptomenovom trhu. Tu sú tri najdôležitejšie:

Bitcoin BTC – Kráľ sa chystá otestovať 100 000 USD

Zďaleka najväčší dopad na celý trh má, samozrejme, Bitcoin. Ako sme spomínali, ten je pripravený na ďalší rast. Aktuálne sa obchoduje na novom historickom maxime a končí posledná konsolidačná fáza tejto korekcie. Alebo už možno skončila. To uvidíme už čoskoro podľa reakcií trhu.

Bitcoin v marci 2021
Bitcoin v marci 2021

Vzhľadom na to, že Bitcoin dnes (sobota 13.3.) prekonal historické maximum, je celkom pravdepodobné, že  konsolidácia skončila. A presne preto je tak dôležité sledovať Bitcoin. Udáva rýchlosť a smer celému trhu s kryptomenami.

Či už investujete do Bitcoinu, alebo máte v portfóliu iba altcoiny (čo mimochodom vôbec neodporúčame), BTC je jednoducho základ.

Chcete dostávať kvalitné spravodajstvo zo sveta kryptomien a tipy na investície / obchodovanie? Pridajte sa k našim fanúšikom na facebooku. Čoskoro nás tam bude desať tisíc!

Cardano ADA – Najväčší konkurent Etherea hýbe altcoinami

Bolo to ťažké, no za najdôležitejší altcoin sme nakoniec vybrali Cardano ADA. No jedným dychom dodávame, že Ethereum je takmer rovnako dôležité.

Avšak o Cardane píšeme preto, lebo má oveľa väčší ziskový potenciál, čím môže rozbehnúť ďalšiu altseason. Predsa len, Ethereum s už s kapitalizáciou 220 miliárd dolárov tak rýchlo neporastie. Iste, v najbližšom mesiaci by teoreticky mohlo atakovať pol bilióna, no aj to je rast o “iba” 150%.

Oproti tomu Cardano by mohlo mať čoskoro 100-150 miliardovú kapitalizáciu, ktorá odpovedá rastu o 200-350%. Ak by k tomu došlo, môžeme predpokladať, že aj ďalšie altcoiny začnú robiť obrovské zisky.

Môže vás zaujímať: Kartel ETH minerov má po chlebe! Vývojári urýchlili prechod na PoS Beacon Chain

Bitcoin vs. Cardano po začiatku korekcie
Bitcoin vs. Cardano po začiatku korekcie

Vo februárovom bullrune odštartovali altcoinovň sezónu tri veľké coiny, Binance Coin, BNB, Cardano ADA a Polkadot DOT. Práve Cardano však na konci ukázalo najväčší potenciál a podporu komunity, keď týždeň po začiatku korekcie dosiahlo historické maximum.

Dá sa povedať, že celé Cardano je sud pušného prachu, ktorý čaká, aby ho niekto zapálil. Tá explózia potom bude obrovská a strhne so sebou desiatky ďalších mincí.

Je podľa vás čas na ETH-ADA flippening?

View Results

Loading ... Loading ...

Monero – Tichý kráľ anonymných kryptomien

Mnohí považujú anonymné kryptomeny za budúcnosť. V dobe, kde veľký brat na internete sleduje každý váš krok a online súkromie prakticky neexistuje, je anonymita nedostatkovým zbožím.

O to zaujímavejšie je, že všetky anonymné kryptomeny sú v roku 2021 ticho. Monero, Dash, aj Zcash, sú hlboko pod svojimi historickými maximami z roku 2017 a majú obrovský potenciál. Je len otázka času, než si ich traderi a veľryby všimnú a vypumpujú do nebies.

Monero XMR v tomto bullrune
Monero XMR v tomto bullrune

Monero je aktuálne približne 66% pod svojím historickým maximom čo znamená, že relatívne rýchlo by mohlo stúpnuť o 100-150%. Ak sa tak stane, bude to jasný signál, že nás čaká privacy-coin altseason.

Pre tých, ktorí kryptomeny sledujú už dlhšiu dobu, asi nebude prekvapením, že anonymné coiny často stúpajú spoločne. Keď začne stúpať jeden, pridajú sa aj ostatné. Všetky anonymné kryptomeny sú teraz dosť nízko, a presne preto odporúčame sledovať Monero. Ak začne robiť väčšie percentá, bude to dosť dobrý signál, že sa niečo chystá.

TIP na ďalšie čítanie: Chcete byť bohatí? Stačí nakúpiť Bitcoiny za 500 eur a počkať – ukazuje výskum

Stačí hneď teraz nakúpiť za necelých 500 eur a peniaze bezpečne uchovať, ideálne na nejakej papierovej peňaženke. Nákup urobte úplne anonymne, alebo na to použite kvalitnú burzu. My odporúčame využiť služby burzy Binance, kde nájdete široký výber kryptomien. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodní poplatky.

Chcete byť bohatí? Stačí nakúpiť Bitcoiny za 500 eur a počkať – ukazuje výskum