Ako začať na kryptomenách zarábať ako začiatočník?

  • Ako vstúpiť do kryptopriestoru ako nováčik?
  • Tu je zopár rád a tipov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa vo svete kryptoburzy Millionero.
PR články Ako začať zarábať na kryptomenách
Ako začať zarábať na kryptomenách. Zdroj: shutterstock.com/pedrosek
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

PR článok spoločnosti Millionero. Ako vstúpiť do kryptopriestoru ako nováčik? Vaši priatelia profesionálni obchodníci vám možno dajú množstvo zdrvujúcich rád, pokiaľ ide o to, ktoré krypto si vybrať a aké obchodné stratégie si osvojiť. Okrem toho, výber spoľahlivej krypto burzy, na ktorej môžete začať, môže byť pri všetkých dostupných možnostiach pomerne náročná úloha. Nemusíte sa však obávať. Millionero môže byť komplexným riešením všetkých vašich potrieb ako začiatočníka v oblasti obchodovania s kryptomenami.

Millionero vám môže pomôcť začať dobre zarábať hneď od začiatku, keď sa časom naučíte obchodovať s kryptomenami. Ako Millionero maximalizuje vaše zisky z obchodovania s kryptomenami aj ako nováčik? Poďme to zistiť!
.

Ako vám môže Millionero pomôcť maximalizovať zisky z obchodovania s kryptomenami aj ako nováčikovi?

Millionero je jednou z novších kryptobúrz, ktorá sa pýši tým, že je úplne priateľská k začiatočníkom. Nielenže poskytuje rozsiahlu pomoc začiatočníkom v obchodovaní s kryptomenami, pokiaľ ide o uzatváranie obchodov (či už spotových alebo trvalých), ale ponúka aj niekoľko nástrojov na maximalizáciu vašich ziskov z kryptomien, aj keď nemáte dostatok odborných znalostí v oblasti obchodovania s kryptomenami. Ako sa to dá dosiahnuť? Pozrime sa na to.

95%

Bitcoin vyrástol za posledný rok o 150 %.

Začni aj ty zarábať na raste.

Sponzorovaný obsah

Millionero ponúka lukratívny model zdieľania poplatkov za odporúčanie

Millionero je skutočne jedinečná kryptoburza v tom, že prináša model zdieľania poplatkov za odporúčanie, ktorý sa okrem iného delí až s 55 % poplatkov, ktoré burza získa z vašich odporúčaní.

Ako funguje program odporúčaní Millionero? Po registrácii na platforme dostanete odporúčací kód, ktorý môžete zdieľať so svojimi priateľmi obchodujúcimi s kryptomenami a zarábať tak z každého ich obchodu na Millionero.

Odporúčací program má 5 úrovní. Každé vaše priame odporúčanie je súčasťou vašej úrovne 1 v modeli odporúčaní Millionero. Každý priateľ, ktorého pozve jeden z vašich ľudí z úrovne 1, sa pre vás zaradí do úrovne 2. Každé ďalšie pozvanie od tohto momentu je umiestnené na 3., 4., resp. 5. úroveň.

Predstavujeme platformu Millionero

Predstavujeme platformu Millionero. Zdroj: millionero.com

Na úrovniach 1 až 5 je percentuálny podiel z obchodných poplatkov vašich odporúčaných osôb, ktorý získavate:

  • 
A) 20 % (úroveň 1),
  • B) 15 % (úroveň 2),
  • C) 10 % (úroveň 3),
  • D) 7 % (úroveň 4) a
  • E) 3 % (úroveň 5).

Navyše, pasívny príjem, ktorý môžete získať od svojich odporúčateľov, je neobmedzený – môžete pozvať len toľko ľudí, koľko chcete. Sú v ňom aj výhody pre vašich odporúčateľov. Keď využijú váš odporúčací kód, získajú dodatočnú 10 % zľavu na spotové a večné poplatky za obchodovanie s kryptomenami, a to navždy.

Mohlo by vás zaujať: Millionero recenzia, skúsenosti a poplatky: Podrobný návod 

Millionero Perpetual Max

Aj keď ste nováčik, ktorý nemá takmer žiadnu predstavu o tom, ako sa obchoduje s perpetuálnymi kryptoobchodmi, Millionero má veľmi jednoduché rozhranie pre perpetuálny trh, ktoré vám pomôže s potrebnými informáciami.

Váš aktuálny zostatok v peňaženke, vlastný kapitál, otvorený zisk a strata a použitá finančná páka sa zobrazujú spolu s cenovým grafom pre zvolený kryptoobchodný pár v rámci zvoleného časového rámca. Zadanie príkazu je pomerne jednoduché a vďaka funkcii Millionero Perpetual Max môžete použiť svoje prostriedky ako zábezpeku na získanie pozície až do výšky 100-násobku vášho počiatočného vkladu. Tomu sa hovorí pákový efekt.

Millionero vás však vyzýva, aby ste svoju cestu obchodovania s kryptomenami začali len s 3-násobnou pákou, aby ste minimalizovali svoje riziká pre prípad, že sa trh pohne proti vám. Millionero teda síce maximalizuje vaše zisky, ale zároveň vás naučí obchodovať bezpečne.

Millionero vám tiež umožňuje pri obchodovaní s perpetualmi použiť vaše existujúce kryptofondy v BTC, ETH a iných podporovaných minciach; na rozdiel od iných platforiem ich nemusíte pred obchodovaním s perpetualmi predávať, aby ste ich premenili na stablecoiny, ako je napríklad USDT.

Kopírovanie obchodovania

Vďaka tejto funkcii vám Millionero umožňuje naučiť sa obchodovať s kryptomenami od vami vybraného obchodníka, na ktorého obchody sa pozeráte. Všetko, čo musíte urobiť, aby ste využili funkciu kopírovania obchodovania s kryptomenami Millionero, je jednoducho si vybrať špičkového obchodníka a automaticky kopírovať jeho obchody. Túto funkciu si môžete nastaviť a kontrolovať rizikový faktor podľa svojej ochoty riskovať a potom relaxovať, pretože obchodník, ktorého sledujete, prináša zisky aj vám.

Nastavenie kopírovania obchodu

Nastavenie kopírovania obchodu. Zdroj: Millionero

Celkovo je Millionero skutočne jedinečná kryptoburza, ktorá vám pomôže optimalizovať a maximalizovať vaše zisky, aj keď sa naučíte základy obchodovania s kryptomenami od kolegov obchodníkov, ktorých sledujete. A čo viac, keď sa stanete profesionálnym obchodníkom, môžete získať ďalších 5 % zisku od každého zo svojich sledovateľov.

Zaregistrujte sa na Millionero ešte dnes a začnite zarábať. Burzu môžete sledovať aj na Twitteri, Instagrame, Facebooku a LinkedIn, kde nájdete najnovšie aktualizácie.

TIP Registrovať sa na Millionero