7 bizarných produktov z Aliexpressu, ktorými zaujmete opačné pohlavie v jesennej sezóne

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Aliexpress je naozaj podivné miesto, kde môžete kúpiť prakticky všetko a väčšinou za lepšiu cenu, než v slovenskom obchode. Začína jeseň, prichádza Halloween či dušičky, párty (asi nie v bare kvôli korone) a je dôležité sa na to všetko pripraviť. V tomto článku nájdete sedem kurióznych produktov pre každého, kto chce zaujať.

Dáždnik a svetelný meč v jednom

Dáždnik a svetelný meč - aliexpressZačala sa jeseň a strašne veľa teraz prší. To však môžete využiť vo svoj prospech a zaobstarať si dáždnik, ktorý je zároveň svetelný meč. Udrží vás v suchu, posvieti na cestu a určite zaujme nejakú fanúšičku Star Wars.

Cena: 25€ – Kúpiť tu

Mikina alebo tričko s potlačou chlpatej mužskej hrude

Ak chcete ohromiť dámu v najlepších rokoch vašou mužnou hruďou, no chýba vám to najdôležitejšie – svaly alebo chlpy – tak Aliexpress vám rozhodne pomôže. No.. tak trochu. Aspoň z diaľky bude ilúzia úplne dokonalá. Tričko alebo mikina s potlačou chlpatej hrude čaká len na vás!

Cena: 4-15 € – Kúpiť tu, tu a tu

Silikónová maska pre škaredých

Ak máte pocit, že vám už nič nepomôže, možno ešte máte poslednú šancu. Predstavujeme silikónovú masku ktorú si môžete natiahnuť na vašu ohavnú tvár. Funguje v 100% prípadov!

Cena: 10-15 € – Kúpiť tu a tu

Chcete nakupovať na Aliexpresse? Tak sa poponáhľajte! Čoskoro to bude podstatne drahšia zábavka:

(článok pokračuje pod odkazom)

Zabudnite na lacné nákupy na Aliexpresse! Našej vláde za ne budete platiť

Ďalšie štyri produkty sú pre dámy

sexi silikonova maska s prsiami - AliexpressSexy silikónová maska s prsiami

A začnime rovno tam, kde sme skončili. Pre dámy túžiace po mužskej pozornosti tu máme silikónovú masku, ktorá okrem tváre nahradí ešte jednu časť tela.

Cena: cca 200€ – kúpiť tu

Svietiace riasy pre neodolateľné oči

svietiace riasy pre ženyChcete pritiahnuť pozornosť opačného pohlavia dokonalými očami? Kašlite na drahú kaderníčku. Muži si to aj tak nevšimnú. Navyše, Číňania vynašli lepší spôsob ako na seba upozorniť. A funguje aj v tme, v bare či na párty. Vlastne, hlavne v tme. Svietiace riasy sú naozaj ako doplnok zo sci-fi filmu. A ešte k tomu si môźete vybrať aj farbu!

Cena: 1,34 € – Kúpiť tu

Zariadenie na trénovanie líc a pier

Oči sú fajn, no tiež je dôležité mať krásne plné pery a žiadne vrásky okolo líc. Botox hneď každý prekukne, oveľa lepšie by bolo vyformovať si ich sama. V tom vám pomôže toto jednoduché plastové zariadenie. Stačí posilňovať tvár každý deň a výsledky sa veľmi rýchlo dostavia.

Cena: 0,34 € – Kúpiť tu

Vtipné mimoňské plavky

despicable me plavky mimoniAk chcete pritiahnuť pozornosť na pláži či na kúpalisku, je dôležité zaobstarať si pekne plavky, ktoré zvýraznia vaše prednosti, alebo aspoň rozosmejú. Všetko dokonale spĺňa aj tento kúsok inšpirovaný žltými postavičkami z filmu Despicable Me. Ale dajte si pozor na mimoňov!

Cena: 10 € – Kúpiť tu

Baví vás AliExpress a veci, ktoré na ňom môžete nájsť? Tu je desať výrobkov, ktoré by nemali existovať:

10 vecí na AliExpresse, ktoré by nemali existovať

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre