10 vecí na AliExpresse, ktoré by nemali existovať

Kategorie: Off topic
aliexpress _je_to_mozne_sialenosti

Dnes pridávame ďalšie šialené produkty, ktoré je možné objednať si z čínskeho Aliexpress-u. Tentokrát ešte viac „crazy“ než v minulom článku. Odkaz na ten minulý nájdete TU alebo pod týmto článkom nižšie. Samozrejme, tentokrát pridávame všetky produkty aj priamo s odkazom na objednanie. 🙂 Ideme na to!

01_bumblebee_cosplay

http://bit.ly/2CdvCMa

2,5 metrov vysoký Cosplay (oblek) Bumblebeeho z Transformers!

Čítate dobre. Aliexpress ponúka cosplay z Transformerov, ktorý má po zložení výšku 2,5 m. Zmestíte sa doň a navyše je podľa recenzií aj kvalitne vyhotovený. Bodaj by nie za tie peniaze! Aktuálna cena je 2 550 EUR s free shipping-om na Slovensko.

02_rotary_garage_garaz_auto_car

http://bit.ly/2JP4J5c

Vertikálne rotačné parkovanie pre 12 áut

Máte dom s malým pozemkom? Nik vám nezakázal parkovať do výšky! Tento systém garáží pojme až 12 osobných áut. Cena je síce vysoká, ale kto má peniaze na 12 áut, musí mať aj na špeciálnu garáž, no nie? Len 41 000 €!

03_kolobezka_cina_rychla

http://bit.ly/2r8F94J

Extrémne rýchla kolobežka s rýchlosťou až 80 km/h

Elektrické kolobežky už poznáme. Aliexpress je ich plný. Vozia sa na nich deti aj dospelí, no drvivá väčšina kolobežiek dosahuje maximálnu rýchlosť okolo 30 km/h. Kto by to bol povedal, že sa dá z Číny objednať aj takáto „obluda“, ktorá má 2 300 W a dosahuje rýchlosť až 80 km/h? Bolo by asi nepríjemné sa v takej rýchlosti z nej „vysypať“. Kúpiť ju viete už za sumu 1 850 €.

 

04_bazen_pool_Water_voda

http://bit.ly/33eT8Ek

Bazén s priemerom neuveriteľných 15 metrov!

Síce je leto dávno preč, no môžete sa poriadne prichystať na to budúce. Na toto však budete potrebovať väčší pozemok. Bazén s priemerom 15 metrov si viete objednať až k dverám za 3 640 €. Obrázok, ktorý predajca zverejnil, asi nekorešponduje s veľkosťou. No vieme si to predstaviť.

05_boat_lod

http://bit.ly/2pwO5Rj

Kajutová loď s dĺžkou 5,2 m

Áno, údajne dovezú aj loď. Svedčia o tom niektoré recenzie. V tomto prípade je cena lode ešte veľmi dobrá oproti cene za dopravu. Pevne verím, že nájdete aj loď, pri ktorej nebude doprava niekoľkonásobne vyššia ako loď samotná.

06_garage_house_office

http://bit.ly/2JPXH0i

Skladačka – dom

Z čínskej stránky Aliexpress si viete objednať aj samotný dom. A nie hocijaký! Je to niečo na spôsob „sendvičového systému“. Tieto bunky viete spájať ako potrebujete. Vie vám vzniknúť kancelária alebo celý rodinný dom. Jedna z týchto mobilných miestností stojí len 1 000 €, akurát opäť s dovozom, ktorý stojí skoro 5x viac. Ale s Číňanmi je to len o dohode.

07_elektromobil_hotdog_fastfood

http://bit.ly/2WJwO3k

Elektromobil v retro štýle a s pojazdnou kuchyňou (ideálny pre fastfood)

Veľmi zaujímavé riešenie, ale aj tak sa dá. Kto chce začať podnikať v oblasti gastro, teraz má možnosť podporiť kvalitný produkt. Navyše len za 5 900 € a s dopravou zadarmo.

08_VR_9D_virtual_reality

http://bit.ly/32d1cUY

Virtuálna Realita (VR) 9D

Že bola v minulom článku virtuálna realita (VR)? Áno, ale táto má o pár krokov naviac. Ide o 9D virtuálnu realitu, vďaka ktorej zažijete všetko naživo. Všetky efekty zažijete na vlastnej koži. Ideálne na začiatok podnikania s niečím podobným.

09_gold_clear_zlato_ciste

http://bit.ly/2NHMTSW

Kocka zlata s rozmermi 10 x 10 x 10 mm

Nerastné bohatstvo sa dá objednať cez aplikáciu z Číny. Zdá sa to ako sen, ale je to realita. Zlato je údajne s čistotou 99,99 % a váhou 19,2 g. Pre zberateľov investičných kovov možno fajn, i keď cena je asi premrštená. Kúpiť si túto kocku zlata môžete za 1 454 €.

10_tobogan

https://www.aliexpress.com/item/32970478604.html

Čerešnička na záver!!! Tobogán s konštrukciou!

Nerobíme si srandu, naozaj je možné si objednať kompletný tobogán s konštrukciou. Z môjho hľadania je táto jednou z najdrahších vecí na Aliexpress-e. Cena sa šplhá na 355 000 € a k tomu poštovné 50 000 €, ktoré je vlastne vzhľadom na veľkosť a hmotnosť zanedbateľné. 🙂

Čo čítať ďalej?

https://kryptomagazin.sk/top10-top-10-bizarnosti-ktore-sa-daju-objednat-z-aliexpress-u/