V minulom streame sme si podrobne rozobrali situáciu na Bitcoine (BTC), čo nakoniec vyústilo do breakoutu zo symetrického triangla. Pravdepodobne teda atakuje swing high z tohtoročného augusta. Ale čo altcoiny? V týchto chvíľach to jednoznačne vyzerá, že tie korekčné štruktúry tvoriace sa niekoľko týždňov sú prelomené.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom facebooku.

Býčí trend na altcoinoch?

Ale to nie je všetko – ako som sa zmienil v predošlej analýze na Monero a Link, tak podstatná časť altcoinov zrejme definitívne prelomila tú svoju bear štruktúru. Menovite ide o Binance coin, Ethereum, Link a teraz sa k tomu dokonca pridalo aj Monero, lebo sa na tomto trhu podarilo prekonať swing high z roku 2019.

Tých signálov, že sa situácia na trhu razantne zmenila je tu veľa a mali by sme to určite brať do úvahy. Nesmieme však ignorovať aj fakt, že sú altcoinové trhy, ktoré sú dosť slabé a práve to na nich na bull run nevyzerá. Čo je však tým najrelevantnejším signálom, že je nový býčí cyklus tu? To sa dozviete na stredajšom streame, kde si jednotlivé trhy rozoberieme.

To ale nie je všetko., V našom streame sa budeme zaoberať aj dolárovým indexom a samozrejme aj akciovými indexmi, ako sú S&P 500 a Nasdaq. Bitcoin totiž reaguje na vývoj na ostatných trhoch, kde podstatnejší vplyv má dolárový index DXY. Na vyžiadanie si môžeme rozobrať aj nejaké altcoiny. To všetko v stredu na streame na kanáli BitLink o 18:00.

Prihláste sa na odber, nech nezmeškáte naše spravodajstvo!

Tešíme sa na vás


Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.