Známe dvojčatá
Známe dvojčatá. Zdroj: Google

Populárne dvojčatá známe aj vo svete kryptomien zomreli vo veku 72 rokov. Ide o bratov Bogdanovcov.

Dvojčatá a ich známe meme

Populárni bratia Bogdanovci navždy opustili tento svet vo veku 72 rokov. Preslávili sa najmä známymi memečkami „Pomp Eet“ a „Domp Eet“.

Populárne meme
Populárne meme. Zdroj: Google

Správu o hospitalizácii oboch bratov 15. decembra na jednotke intenzívnej starostlivosti priniesol denník Le Monde. Bratia Bogdanovci boli nakazení vírusom SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje ochorenie Covid-19. Grichka zomrel presne 28. decembra. Jeho brat Igor zomrel o 6 dní neskôr.

Prečítaj si tiež: Shiba Inu disponuje iniciatívnym projektom spaľovania – zapojilo sa až 9 spoločností!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Dvojčatá sa okrem slávnych meme obrázkov preslávili už v 80. rokoch. Vtedy obaja moderovali TV reláciu Temps X. Boli taktiež autormi bestsellerov, ako napríklad Clefs pour la science-fiction. Vzhľad Bogdanovcov ich doslova predurčil na to, aby boli ich tváre niekedy použité na tieto účely. Okolo dvojičiek sa točilo aj mnoho konšpiračných teórií, napríklad aj na Reddite.

Popularitu na trhu s kryptomenami im priniesli slávne meme obrázky, z ktorých najikonickejšou je fotka Grichku, na ktorej pôsobí ako všemocná postava, ktorá je schopná jediným telefonátom zrútiť alebo napumpovať trh s kryptomenami.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance