Zabudnite na Bitcoin za milión! – Tento ATH bullrun bude slabší a korekcia dlhá

0

Bitcoin vo svojej histórii predviedol všeličo, no do histórie sa zapísali iba tie najväčšie pohyby, ktoré mali dlhodobý impakt a pretvorili celý sektor. Tieto pohyby prichádzajú vo vlnách a vykresľujú dlhodobý exponenciálny rast trh s kryptomenami. Bitcoin má za sebou tri ATH bullruny – teda periódy v ktorých sme hľadali nové historické maximum. Tá posledná trvala rok a skončila v decembri 2017 na cene 20 000 $. Dnes sme uprostred ďalšej.

Bitcoin bol tri roky v dlhodobom downtrende, no dnes už opäť stúpa a všetko nasvedčuje tomu, že nás v roku 2021 čaká rast, ktorý sa zapíše do histórie. V prospech Bitcoinu hrá aj fakt, že svet sa nachádza uprostred ekonomickej krízy a centrálne banky tlačia bilióny dolárov.

Postreh nášho ekonóma: Fed bude pokračovať v politike, ktorá Bitcoinu pomohla dosiahnuť ATH – čo to znamená pre trhy?

Pri tomto hľadaní ATH Bitcoin nepôjde až tak vysoko, ako veľa ľudí očakáva

Analytik dave the wave už dávnejšie na svojom Twitteri publikoval zaujímavý graf. Ide o obchodníka, ktorý správne predikoval dno v roku 2018 a správne tiež odhalil fraktál posledného UPtrendu, ktorý je ešte stále aktuálny

Dave the wave o tomto bullrune – Bitcoin za 120 000 $

Najzaujímavejšia je však jeho dlhodobá predikcia na logaritmickom grafe. Dave v nej poukázal na fakt, že každý ďalší veľký bullrun bol a bude slabší a dlhší, než ten predchádzajúci. Následná korekcia je však vždy viac menej rovnaká.

Bitcoin by tak v tomto bullrune mohol dosiahnuť hodnotu ATH na hladine cca 120 000 $. Túto predikciu zverejnil ešte v roku 2018 pred tým, než si traderi obľúbili Stock-to-Flow analýzy a došli k viac menej rovnakým výsledkom.

Ako to s historickým maximom pre Bitcoin vidíte vy? Má podľa vás Dave the wave pravdu? Označte váš tip pre ďalšie dlhodobé ATH:

Kde vidíte historické maximum pre Bitcoin v roku 2021?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete nakúpiť nejaké menšie kryptomeny s potenciálom? Mrknite na týchto päť coinov:

TOP 5 začínajúcich kryptomien s obrovským potenciálom – neriskujte a stavte na kvalitu DeFi!

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre