YouTube cenzuruje kryptomeny a po novom aj propaguje podvody

1

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Stále častejšie sa stáva, že YouTube zablokuje edukačný stream o kryptomenách od profesionálov a označí ho za škodlivý obsah. Preto je naozaj zvláštne, že na tomto webe prekvitá množstvo krypto podvodov. Keď sa na platforme objaví kanál ktorý sa vydáva za Coinbase a ponúka zdvojnásobenie kapitálu, YouTube tvrdí, že za to nie je zodpovedný. Okej. A kto je potom zodpovedný, keď sa v strede normálneho videa objaví reklama na scam?

AMD ničí Intel, nové Ryzen 5000 CPU so Zen 3 architektúrou – Modely, cena a všetko čo potrebujete vedieť

YouTube propaguje kryptomenový podvod

Na tieto nechutné prakticky nedávno upozornila redaktorka Cointelegraphu KRISTINA LUCREZIA CORNÈR. V strede streamu jej YouTube ukázal reklamu na údajný giveaway.

„Pošlite 0,5-200 ETH na túto adresu a my vám pošleme dvakrát viac!“

Reklama na podvod na YouTube
Zdroj: cointelegraph

Klasický kryptomenový scam, na ktorý sa už dnes nachytá iba málokto. Video bolo doplnené o rozhovor so šéfom Binance Changpeng Zhaom, logom Binance a Etherea. Smutné. Prečo YouTube dovoľuje takéto nechutné reklamy a zároveň obmedzuje seriózny a hodnotný edukačný obsah?

Ťažko povedať. Veľa to však vypovedá o kvalite najväčšej platformy na streamovanie videí na svete. YouTube používajú dve miliardy užívateľov. Tento gigant však už dávno nie je tým, čím býval a dúfame, že sa čoskoro nájde nejaká konkurencia. Takto zneužívať svoju monopolnú pozíciu naozaj nie je v poriadku.

Kvôli cenzúre majú YouTube kanály o kryptomenách veľký problém s naberaním nových sledovateľov. Týka sa to aj nášho kanálu BitLink. Podporte nás a prihláste sa na odber. Najbližší stream na BitLinku začína už zajtra (piatok) o 19:00!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Milan Lorinc

A prečo sa viazať na YouTube..?? Kľudne si edukačné videa o kryptomenách vytvorte cez Vimeo a je po probléme… Áno, cez YouTube sa dá získať možno viac odberateľov, ale keď Vám v princípe vadia klamlivé reklamy a ste pevne rozhodnutí bojkotovať YouTube, tak kašlite na veľký potenciál reklamy cez YouTube a prepnúť na alternatívu by mohlo pre Vás byť to správne riešenie

Last edited 10 days ago by Milan Lorinc