Bitcoin siet nove maximum sledovat

Nedávno sme publikovali článok v ktorom sme odporučili dni a hodiny, kedy sa najviac  oplatí sledovať kryptomeny. Bitcoin totiž vtedy robí najväčšie pohyby. Máme tu štvrtok večer a hľa! Pohyb! Síce nie nejak extrémny, no rozhodne nečakaný.

(Na tento pohyb nás upozornil fanúšik na faceboku)

Bitcoin sa po menšej prestávke opäť pokúša zdolať rezistenciu

30m BTC/USD - Bitstamp
30m BTC/USD – Bitstamp

Bitcoin v posledných troch dňoch pomaly strácal momentum a už už to vyzeralo, že by mohol otestovať supporty na 10 900 $ či dokonca 10 600 $. Nič také sa však zatiaľ nedeje. Býci opäť vyvíjajú tlak a po menšej dvestodolárovej pumpičke sa v čase písania tohto článku pohybujeme nad 11 500 $! Možno o nič nejde, no s trochou šťastia tu máme pokračovanie rallye. Musíme si počkať, či sa nad 11 500 $ uzavrie dnešná weekly svieca.

Z tejto ceny sa v posledných dňoch stala dosť silná rezistencia. Nahromadili sa na nej predajné objednávky a preraziť teda nebude jednoduché. Do polnoci svetového času (2:00) je však ešte ďaleko! Poďte teda s nami sledovať Bitcoin, možno práve dnes v noci budeme pokračovať v bullrune! Mimochodom, ten začal presne pred týždňom, taktiež vo štvrtok.

Máte už nastavený budík na hodiny, keď sa dejú najväčšie BTC pohyby?

BTC traderi! Nastavte si budík na túto hodinu – Čas najväčšej volatility