XTB návod – Ako začať obchodovať akcie a ETF

  • Tento návod na XTB vám ukáže detailný postup, ako začať obchodovať akcie a ETF.
  • XTB je celosvetovo uznávaný broker, ktorý poskytuje mnoho investičných príležitostí.
  • Akcie a ETF sú cestou k finančnej stabilite a väčšiemu bohatstvu.
Titulky Návod na XTB ako obchodovať akcie a ETF
Návod na XTB ako obchodovať akcie a ETF. Zdroj: shutterstock.com/T. Schneider/Stock 4you
BITmarkets BITmarkets

XTB je známy a celosvetovo uznávaný broker, ktorý pôsobí aj na Slovensku a Česku. Ponúka nespočetné množstvo investičných produktov a práve preto sa mnoho Slovákov rozhoduje práve pre XTB. Nájdete tu rozsiahle investičné príležitosti ako pre malých investorov, tak aj pre väčšie spoločnosti. Tento článok slúži ako návod XTB pre obchodovanie akcií a ETF.

Investovanie je čoraz viac využívaný nástroj zhodnocovania kapitálu, no napriek tomu ho množstvo Slovákov nevyužíva. Tento návod na obchodovanie XTB vám ukáže, ako jednoducho viete zarábať na cenových pohyboch akcií a ETF. Stačí vám na to pár klikov a práve XTB je ideálna platforma, kde začať alebo rozšíriť svoje portfólio.

V návode si ukážeme postup, ako obchodovať akcie a ETF u brokera XTB, ktorý má dokonca aj svoju vlastnú obchodnú platformu s názvom xStation 5. Obchodovať viete pomocou mobilu, alebo cez webovú aplikáciu. Ukážeme si detailný postup pre obidve prípady obchodovania.

Produkty na XTB

Produkty na XTB. Zdroj: XTB

Prečo nakupovať akcie a ETF na XTB?
  • Obrovský výber produktov.
  • Široká ponuka služieb.
  • Nákup akcií do 100 000 eur bez poplatkov.
  • Zákaznícka podpora v slovenčine.
  • Vhodné aj pre začiatočníka.

Ak zvažujete investovanie, XTB je pre vás ako stvorené. Akcie a ETF sú prostriedkom k lepšej finančnej stabilite a cestou k väčšiemu bohatstvu. Z dlhodobého hľadiska ich ceny rastú a navyše poplatky na XTB sú minimálne. Poďte sa spolu s nami pozrieť, ako začať s obchodovaním na tejto populárnej platforme.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah
Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: XTBTAGY:
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.