Web 3.0 je fenomén
Web 3.0 je fenomén. Zdroj: Shutterstock.com/SergeyBitos

Expert na makroekonomiku a populárny obchodník Raoul Pal očakáva v budúcnosti až 300-násobné zhodnotenie projektov zo sektoru webu 3.0. Ľuďom odporúča investovať teraz!

Web 3.0 bude lámať rekordy

Bývalý manažér spoločnosti Goldman Sachs očakáva v budúcnosti extrémny boom projektov, ktoré patria do rozvíjajúceho sa sektoru webu 3.0. Raoul Pal sa o svoj pohľad podelil v rozhovore pre Google Tech Talks. Podľa investora dosiahne celková trhová kapitalizácia kryptomien v priebehu 10 rokov hodnotu 300 biliónov dolárov.

Makroekonomický expert zdôraznil viacero dôvodov, ktoré ho utvrdzujú v jeho predpovedi. Web 3.0 postupne pohlcuje všetky dôležité svetové odvetvia a stále viac priťahuje pozornosť veľkých hráčov z oblasti financií. Len čo sa začne stabilizovať globálna ekonomika, kryptomeny prudko vzrastú a aj všetky sektory, ktoré sú s digitálnymi menami spojené.

Prečítaj si tiež: 7 dôležitých dní pre ďalší vývoj kryptomien

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Všetci veľkí hráči sú už zapojení alebo to plánujú urobiť. Len to v skutočnosti nevidíme. Sú totiž opatrní vzhľadom na plánované regulácie. Osobne som však nikdy nič podobné nevidel. Je to rýchlejšie ako rast internetu. Je to šialené,“ uviedol Pal.

Je takmer isté, že sa trh s kryptomenami do pár rokov dostane na úroveň všetkých štandardných trhov, ktoré majú kapitalizáciu na úrovni 300 biliónov dolárov.

Akumulácia v prípade kryptomien bude najrýchlejšia a najväčšia, akú svet kedy videl. Je to väčšie ako ropa aj ako internet. Je to absolútny fenomén. Len za posledných 18 mesiacov bolo do tohto sektoru naliatych viac ako 60 miliárd dolárov. Je teda ideálny čas na investíciu,“ dodal Pal.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance