Členstvo zdarma v Trader 2.0
Členstvo zdarma v Trader 2.0. Zdroj: shutterstock.com/Ground Picture a Trader 2:0

V spolupráci s Trader 2.0.
Jakub Kraľovanský z projektu Trader 2.0 opäť otvorí na 7 dní zdarma prístup do svojej VIP komunity. Vyskúšať si ho môžeš aj ty. Stačí sa pridať cez odkaz a počkať, kým sa členstvo 13. 03. 2023 otvorí pre verejnosť.

Ako a kedy sa pridať do členstva?

Členstvo bude zdarma od 13. 03. 2023 do 20. 03. 2023. Pre vstup stačí mať aplikáciu Discord a pridať sa cez odkaz. Pokiaľ nič v skupine neuvidíš, tak nemusíš panikáriť. V deň otvorenia členstva sa otvoria všetky miestnosti v komunite.

Prečo sa pridať a čo tu nájdeš?

VIP členstvo Trader 2.0 je skupina niekoľkých traderov, ktorí ponúkajú full servis okolo obchodovania a investovania, nie len do kryptomien. Obchodníci počas celého dňa monitorujú trh a dôležité fundamenty, o ktorých ako prví informujú svojich členov.

V skupine nájdeš aj niekoľko chat miestností, kde sa môže pýtať akékoľvek otázky alebo si nechať poradiť od skúsenejších. Skupina preto nie je vhodná len pre pozorovateľa, ktorý chce mať všetky podstatné informácie na jednom mieste, ale aj zvedavca, ktorý je úplný začiatočník a chce sa naučiť niečo nové. Ako doplnok ku vzdelávaniu sa môžeš zúčastňovať pravidelných live roomov, kde obchodníci 2 krát do týždňa počas streamov analyzujú a obchodujú trhy.

Skupina ďalej ponúka sledovanie Airdropov, NFT a ďalších ekosystémov. Môžeš si pozrieť aj ukážku v tomto videu, akým spôsobom zarábajú na kryptomenách: