Tri články z Trading11, ktoré by ste si mali prečítať – Získajte všeobecný prehľad o dianí vo svete

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Na našom investičnom webe Trading11.com sme v poslednej dobe začali publikovať veľa článkov, ktoré sú dostupné pre všetkých. Sústredíme sa na sledovanie globálnej ekonomiky a významných indexov, akcií, komodít, informujeme však aj o aktuálnom dianí. V poslednej dobe sa tam objavilo veľa zaujímavých článkov, ktoré sa oplatí prečítať. Veríme, že vám to rozšíri obzory. Svet je totiž naozaj vo veľmi zaujímavej situácii.

1. Správy zo sveta

Podobne ako na Kryptomagazíne, aj na Trading11 sme začali s publikovaním prehľadu správ. Viac sa však sústredíme na sledovanie globálnej ekonomiky, ktorá teraz prechádza zaťažkávacou skúškou. Akcie firiem po celom svete padajú, tok peňazí sa spomaľuje, rovnako ako aj produkcia. Hrozí nám globálna ekonomická kríza, ktorej katalyzátorom sa zdajú byť obchodné vojny medzi USA a Čínou.

[SPRÁVY] Globálna ekonomika sa spomaľuje – Čína investuje 83 mld. do domácich firiem

2. Najnovšia analýza zlata

Cena zlata od finančnej krízy v roku 2008 neustále klesala. Svetová ekonomika rástla nevídaným tempom a investori nemali dôvod držať svoj kapitál v komodite, ktorá toho zas tak veľa nerobí.”

Zlato však koncom minulého roka predviedlo krásnu otočku. Graf vytvoril obratovú formáciu, okrúhle dno, a setup na vytvorenie nového ATH je už viac menej dokončený. Ak sa globálna ekonomika neprestane spomaľovať, zlato bude mať zlaté” časy.

Analýza komodity Zlato – Je před námi začátek zlatého standardu?

3. Ako vlastne funguje trh s Bitcoinom?

Bitcoin je tu s nami už viac než desať rokov a za tú dobu sa ukázalo, že je to skutočne zaujímavý finančný nástroj. Momentálne síce nie je jasné, aký má potenciál do budúcnosti a kde presne bude jeho miesto, ale to nám nebráni snívať.

Myšlienka Bitcoinu, zdá sa, oslovila veľa šikovných ľudí a prilákala množstvo investorov. Chcete vedieť, čo je za dlhodobými pohybmi Bitcoinu? Prečo v roku 2017 jeho cena šialene stúpala, v roku 2018 zase klesala, a najmä, čo sa bude diať v roku 2019? V tom prípade rozhodne odporúčame prečítať si tento článok.

[RERELEASE] Ako to zatiaľ vychádza? – Bitcoin – Je toto jeho koniec alebo začiatok novej éry?