Volatilita Bitcoinu začína rásť – Posledné mesiace tejto dekády budú zaujímavé!

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Dekáda sa nám kráti, ostáva už iba jeden týždeň a dva mesiace a pomaličky sa blíži zimná krypto-sezóna. Je je charakteristická vysokou volatilitou, často sprevádzanou aj prudkým rastom, alebo poklesom cien na trhu. Bitcoin pokračuje v akumulácii hodnoty na hladine 8000 $ a inštitúcie ho nakupujú ako divé. Iba spoločnosť Grayscale hlási v treťom kvartáli 2019 nákupy vo výške 250 miliónov dolárov (viac o tom v našom streame).

Do trhu tak prúdia inštitucionálne peniaze, čo sa však dosiaľ neodzrkadlilo na cene! Bitcoin v podstate celé leto (a zatiaľ aj celú jeseň) klesal. Je tu dobrá šanca, že do konca roka by sme mohli zaznamenať prvé prejavy zvýšených nákupov mimo búrz.

Je veľmi dôležité, byť na toto obdobie pripravení. Preto sme pre vás pripravili špeciálne akciové členstvo, ktoré bude k dispozícii do konca tohto mesiaca. Jeho kúpou získate prístup k našej VIP sekcii až do januára 2020.

Členstvo STANDARD Profit je dostupné za akciovú cenu 599 kč (23,5 €) Oproti bežným členstvám tak ušetríte 25%. Kúpiť si ho môžete na tejto stránke.