donald trump awkward moment president of finland

Americký prezident Donald Trump sa doma, ani vo svete neteší veľkej obľúbenosti. Veľkú časť nenávisti schytal kvôli svojmu hlúpemu správaniu a obrovskému egu, no nesklame ani čo sa týka nemotorných resp. trápnych momentov. Po internete ich už koluje viac než dosť a dnes sa k nim pridal ďalší.

Donald Trump nemotorne potľapkal Fínskeho prezidenta Sauli Niinistöa po stehne, aby tak dodal vážnosť vete “Fínsko je šťastná krajina” – ktorá práve odznela v mikrofóne. Ten naňho iba mávol rukou a radšej sa pozeral iným smerom.

Je táto správa hodná článku? Možno nie, no je fakt sa občas trochu zasmiať a odľahčiť situáciu. Pamätajme však, že tento človek za posledné tri roky výrazne spomalil svetovú ekonomiku a priviedol nás na pokraj krízy!

Práve on je dôvod, prečo vysokí manažéri amerických firiem predávajú akcie vlastných spoločností:

Americkí vlastníci a manažéri sa zbavujú vo veľkom akcií svojich vlastných spoločností

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
mkm

To jsou zase keci o ničem citace Americký prezident Donald Trump sa doma, ani vo svete neteší veľkej obľúbenosti.
Zpráva hodna Blesku nebo lži čt.fuj