Vianočná súťaž o 40 000 BUSD na Binance! Využite aj 0% poplatky na EUR pároch

0

Burza Binance v príprave na vianočné sviatky usporiadala súťaž, v rámci ktorej rozdá 40 000 BUSD (Binance USD – stablecoin krytý dolárom od burzy Binance). Súťaž platí pre všetkých európanov a šance na výhru sú relatívne veľké. Do žrebovania sa zapojí každý, kto nakúpi krypto za eurá v hodnote aspoň 500 €.

Vianočná súťaž s burzou Binance

Burza nakoniec odmení 500 výhercov s najväčším objemom obchodov, ktorým vyplatí výhry. Výška výhier je udaná v tabuľke nižšie. Súťaž trvá do polnoci 20.12.2020 svetového času (u nás je to jedna hodina ráno nasledujúceho dňa).

A čo je najlepšie, počas celého trvania súťaže burza Binance zrušila poplatky pre maker objednávky (zn. nastavíte si LIMIT order na nejakú cenu a čakáte, až vašu objednávku niekto iný vyplní).

Peniaze si na Binance môžete poslať ZDARMA SEPA platbou. Ak ešte nemáte vytvorený účet na burze, odporúčame založiť si ho cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na všetky obchodná poplatky na tejto platforme.

tabulka vyyhier v binance sutazi
Tabuľka výhier v Binance súťaži

Chcete platiť Bitcoinom v obchode? Odporúčame Binance kartu

Máme pre vás ešte jeden tip. Burza Binance pred dvoma dňami konečne začala svojím európskym zákazníkom posielať vlastné kreditné VISA karty. Týmito kartami je možné platiť prakticky všade a míňať pritom Bitcoin, Ethereum alebo inú kryptomenu. Karta je ZDARMA a nemá žiadne poplatky. Tie sa vzťahujú iba na samotné platby a svojou výškou konkurujú VISA kartám ostatných poskytovateľov.

Požiadať o Binance kartu zdarma môžete tu

Viac detailov nájdete v tomto článku:

Binance Visa karty prichádzajú na Slovensko! Požiadajte si ZDARMA o tú svoju

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre