Vianoce – máme ich za sebou, blíži sa Nový rok

0
bull_and_bear

Vážení priatelia, Vianoce máme za sebou, väčšina z nás ešte sviatkuje na horách, doma, prípadne v exotických krajinách. Kryptomeny nás, ktorí sme býčej nálady, trošku povzbudili.

Vianoce, Vianoce – máme ich za sebou, blíži sa Nový rok

30%tné krátkodobé zisky sa dali vybrať, ja si však počkám. Nižšie vám ponúkam krátky prehľad diania na kryptotrhu.

Binance zalistovala XRP

Kriyptoburza Binance pridala XRP od spoločnosti Ripple ako základnú menu. To znamená, že XRP sa teraz bude používať ako primárne aktívum a na nákupy iných kryptomien uvedených na platforme. Hoci niektoré menšie kryptoburzy už pridali XRP s inými altcoinmi a fiatovými menami, bude to znamenať prvé zalistovanie si svojho druhu na špičkovej kryptoburze. Viac sa dočítate tu: https://www.ccn.com/ (v AJ)

Vianoce sú za nami, ale darček pre nadšenca kryptosveta stále môžete kúpiť

Existuje veľa vecí, ktoré môžete darovať nadšencovi kryptosystému. CoinTelegraph, jedna z najväčších webových stránok s informáciami o kryptomenách nedávno spustila svoj obchod. Môžete si vybrať čokoľvek, čo chcete od ponožiek, puzdier na telefóny, hrnčekov až po mikiny. Tiež umelecké diela, hodinky atď. Viac sa dočítate tu: https://zerocrypted.com/ (v AJ)

Viac ako 300 britských blockchain spoločností skončí v roku 2018

Zlyhanie trhového trhu s kryptomenami od roku 2017, rýchly kolaps ICO a vyčerpanie firemných investícií do kryptomien spôsobili, že rok 2018 bol pre mnohé začínajúce podniky pôsobiace v sektore kryptografie bol náročným rokom. Nová správa z Veľkej Británie pomáha kvantifikovať globálne spomalenie. Viac ako 300 britských blockchain spoločností skončí v roku 2018. Viac sa dočítate tu: https://news.bitcoin.com/ (v AJ)

Coinbase zaznamenala rekordné prevody BTC, ETH a LTC do cold storage

Coinbase, jedna z najpoužívanejších kryptobúrz, presunula približne šesťdesiat miliárd dolárov v kryptomenách a potvrdila najväčšiu kryptomigráciu. Prevod zahŕňal 5 percent všetkých BTC, 8 percent všetkých ETH a 25 percent všetkých LTC v obehu. Dôvodom prevodu je, že spoločnosť Coinbase sa presúva do systémov štvrtej generácie, ktorý využíva proces vysoko kontrolovaného generovania kľúčov a globálne distribuovaný systém na ukladanie tajných kľúčov a schvaľovanie transakcií. Viac sa dočítate tu: https://cryptoslate.com/ (v AJ)

Juhokórejský súd oslobodil spoločnosť Bithumb

Juhokórejský súd oslobodil spoločnosť Bithumb od všetkých obvinení po tom, čo bola spoločnosť obvinená jedeným z jej klientov po hackerskej udalosti, ktorá spôsobila, že zákazník stratil tisíce dolárov. Zákazník, ktorý podal žalobu proti kryptoburze bol 30-ročný Ahn Park, ktorý obvinil Bithumb z toho, že údajne dáva hackerom možnosť ukradnúť finančné prostriedky. Viac sa dočítate tu: https://www.ccn.com/ (v AJ)

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of