Tri kryptomeny, ktoré sa oplatí nakúpiť – jeseň 2018

BITmarkets BITmarkets

Trh s kryptomenami v roku 2018 nezažíva práve najlepšie chvíle, no stále sú v ňom veľmi zaujímavé investičné príležitosti, ktoré majú z dlhodobého hľadiska veľký rastový potenciál. Tento nový trh v posledných rokoch prilákal hneď niekoľko zaujímavých osobností a vytvoril priestor pre vznik inovatívnych firiem a technológií.

V tomto článku sa zameriame na zabehnuté kryptomeny, ktoré už dokázali svoju životaschopnosť. Ak máte záujem o rizikovejšie investície s ešte vyšším potenciálom na zisk, odporúčame sledovať sekciu ICO, resp. jej free verziu tu na Kryptomagazine.

Disclaimer: Tento článok nemožno považovať za investičné poradenstvo. Ak chcete profesionálne rady založené na technickej analýze, navštívte prosím web Trading11.com.

Ripple (XRP)

XRP je token spoločnosti Ripple, ktorá sa snaží vytvoriť bankový transakčný systém založený na blockchaine. Nejde teda o “pravú decentralizovanú kryptomenu.” Každopádne, firma Ripple počas štyroch rokov fungovania dokázala, že má šancu na úspech. Ich technológiu už dnes využívajú niektoré (prevažne ázijské) banky.

Novinky o XRP nájdete tu.

Technické analýzy XRP nájdete tu.

EOS (EOS)

EOS je kryptomena “tretej generácie” s jedným z najrýchlejších blockchainov na svete. Teoreticky zvládne až 50 000 transakcií za sekundu, čím prekonáva aj platobné systémy VISA a MasterCard.

EOS je skutočne decentralizovaný, podporuje tvorbu nových tokenov (nových kryptomien fungujúcich na EOS sieti) a smart kontrakty.

Viac o kryptomene EOS sa dočítate tu.

Novinky o EOS nájdete v tomto odkaze.

Technické analýzy EOS nájdete tu.

Binance Coin (BNB)

Burza Binance zažila v roku 2018  neuveriteľný rast a momentálne sa v objeme zobchodovaných kryptomien nachádza na prvom mieste. Ich coin – BNB – má na samotnej burze využitie v podobe znižovania poplatkov za obchodovanie. Binance tiež každé tri mesiace 20 % ziskov investuje do BNB a ekvivalentné množstvo týchto tokenov následne spáli, čím vzniká deflácia a hodnota BNB narastá.

Binance je v súčasnosti jednou z najsľubnejších krypto-firiem na svete a investícia do nich sa z dlhodobého hľadiska rozhodne vyplatí.

Tu nájdete návod na používanie burzy Binance. Môžete tam kúpiť väčšinu zaujímavých kryptomien.

Technické analýzy BNB nájdete tu.

Kryptomien s obrovským potenciálom je na trhu veľa. Vašich favoritov môžete napísať do komentárov pod týmto článkom.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO: