[TRAILER] Nová FIFA 20 – Bez FC Juventus, ale s českou ligou!

0

EA Sports pomaly odhaľuje tváre hráčov, ktorých uvidíme v novom ročníku FIFA. Zároveň zverejnila detaily o edíciách a bonusoch, ktoré fanúšikovia dostanú pri nákupe. Lenže otázkou je, ako budú fanúšikovia reagovať na neprítomnosť talianskeho veľkoklubu Juventus FC. Bude v novom ročníku česká liga?

Čo si pre nás EA pripravila?

Spoločnosť EA Sports odhalila hlavné tváre FIFA 20. Štandardnú edíciu ozdobí belgická hviezda Eden Hazard, ktorý aktuálne prestúpil do Realu Madrid. Na Champions edícii uvidíme holandského stopéra Virgila van Dijka z Liverpoolu. Ultimate edíciu si vezme tréner a bývalý hráč Realu Madrid – legendárny Zinédine Zidane. Rozdiely medzi jednotlivými verziami nie sú až také veľké. Champions a Ultimate vyjdú o pár dní skôr než Standard a dostanú o poznanie viac rare kariet do FIFA Ultimate Teamu.

Nový mód a comeback českej ligy

Osem rokov. Presne tak dlho museli českí hráči najpopulárnejšieho športového simulátora dúfať v návrat domácej súťaže do hry. Čakanie je zrejme na konci. V novej sérii FIFA 20 budú mať s veľkou pravdepodobnosťou možnosť zahrať si kariéru či online zápasy za akýkoľvek klub z českej najvyššej futbalovej súťaže. Blíži sa návrat FORTUNA LIGY!

Vo FIFA 20 budú mať hráči k dispozícii realistickejšiu grafiku. Futbalisti budú disponovať prirodzenejšími pohybmi a dôveryhodnejšou prácou s loptou. Vôbec tou najväčšou novinkou v hre bude úplne nový režim VOLTA, teda pouličný futbal. Street v populárnej hre nahradí populárny príbehový režim The Journey.

Mohlo by vás zaujímať: GTA Online spúšťa kasíno – Českí hráči si však nezahrajú

FIFA 20 bez FC Juventus

Informácia sa najprv zdala trochu nejasná, vzhľadom na to, že o nej informoval ako prvý iba zmieňovaný klub. Hneď vzápätí však spoluprácu potvrdili aj vývojári konkurenčnej hry PES (Pro Evolution Soccer) – spoločnosť Konami:

„Naše spojenie s Juventusom FC, jedným z najlepších tímov sveta, sme uzavreli s jasným zámerom – eFootball PES 2020 bude jedinou konzolovou hrou, kde budete môcť za tohto talianskeho giganta hrať.“

Je teda isté, že minimálne v tomto roku bude v ostatných futbalových hrách FC Juventus nahradený fiktívnym tímom s priliehavým názvom Piemonte Calcio. To ale neznamená, že by sme prišli o hviezdnych hráčov. Týka sa to iba názvu klubu, štadióna a loga.

Záver

Tento ročník prináša skvelé novinky. Česká liga v hre dlho chýbala a dúfame, že informáciu o comebacku potvrdí tiež samotná EA. Čo sa týka nového herného režimu, môže to priniesť do hry novú zábavu a snáď to nebude taký prepadák, ako sú ženské tímy. Hra vychádza 24. septembra, prípadne ak si zakúpite štandardnú edíciu, tak o 3 dny neskôr – 27. septembra.

Čo čítať ďalej?

TOP 3 filmy, na ktoré zájsť v auguste

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radovan.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.