Trafí sa opäť Peter Brandt so svojou predpoveďou o Bitcoine?

BITmarkets BITmarkets

Skúsený obchodník Peter Brandt verí, že rekordná cena Bitcoinu je ešte len pred nami. Tvrdí to na základe grafu, ktorý je podobný grafu z roku 2015.

Brandt napísal Trading Commodity Futures with Classical Chart Patterns. Na trhu kryptomien sa pohybuje niekoľko rokov a po vyskočenie ceny na 20 000 dolárov za jeden Bitcoin predpovedal pokles o 80 % na 4 000 dolárov. Korekcia skutočne dosiahla túto sumu a dokonca sa dotkla neskutočných 3000 USD.

Brandt uvádza, že súčasný graf ukazuje v podstate rovnakú situáciu ako v roku 2015, teda dvojité dno. Dno nastalo po predchádzajúcom parabolickom raste Bitcoinu, ktorý bol koncom roka 2013.

Brandt sa na základe týchto informácií domnieva, že buď z low v decembri 2018 (3 130 USD) alebo z re-testovania tejto hodnoty, by sa Bitcoin mohol tiež dostať do novej parabolickej fázy… Čo by investorom iste znovu vyčarilo úsmev na tvári.

Čo čítať ďalej?

[SPRÁVY] Kryptopeňaženka Samsungu Galaxy S10 bola hacknutá • Ripple spustí prvý Fiat ILP konektor • Sú Bitcoin transakcie predražené?

Zdroj: bitcoinist.com

Tento článok je preložený z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.