[Trading11] Nová členská sekcia je spustená! – čo v nej nájdete?

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Už dlhší čas sme avizovali, že náš obchodný web Trading11 prechádza veľkými zmenami. Po štyroch mesiacoch práce sme spustili novú členskú sekciu, v ktorej nájdete hodnotný obsah vytvorený profesionálnymi obchodníkmi.

Trading11 – viac než analýzy

Trading11.com fungoval štyri mesiace úplne zdarma. Každý mohol prísť, prečítať si najnovšie analýzy, prípadne náučné články o obchodovaní. Tento stav však nie je dlhodobo udržateľný. V rámci ďalšieho rozvoja sme sa teda rozhodli vytvoriť členskú sekciu pre ľudí, ktorí majú skutočný záujem o tento typ obsahu.

V členskej sekcii nájdete, ako inak, denné Technické analýzy Bitcoinu, Etherea a ďalších altcoinov. Plánujeme pokračovať aj v denných updatoch desiatich najobľúbenejších kryptomien.

Obchodné odporúčania

Pridávame aj obchodné odporúčania – teda akési signály, ktoré vám jasne povedia, kedy nakúpiť a kedy predať. Budú obsahovať všetky informácie potrebné k úspešnému uskutočneniu obchodu.

Na Trading11 sme vždy preferovali kvalitu pred kvantitou. Rozhodne nečakajte niekoľko obchodných odporúčaní denne. Podľa nášho konzervatívneho odhadu nájdeme 2-3 ziskové obchody týždenne. Počas uptrendu to môže byť viac, počas downtrendu zase menej.

ICO a podhodnotené coiny

V rámci členskej sekcie Trading11 sa rozbieha hneď niekoľko nových projektov. Jedným z tých „dokončených” je sekcia ICO. V nej nájdete detailné analýzy coinov, ktoré sa ešte nedostali na burzu. V blízkej budúcnosti plánujeme pridať aj podhodnotené kryptomeny, ktoré majú veľký potenciál rásť.

Škola obchodovania (ZDARMA)

Samozrejme, budeme pokračovať aj v tvorbe obsahu zdarma. V novej sekcii Škola nájdete množstvo článkov o obchodovaní. Momentálne sa sústredíme hlavne na kurz Technickej analýzy, no venujeme sa aj obchodným stratégiám, indikátorom a formáciám na sviečkovom grafe.

O ďalších plánoch s Trading11 si môžete prečítať tu.

Ako kúpiť členstvo?

Analýzy kryptomien a všetky články z kategórie ICO už sú spoplatnené. Odomknú sa vám po zakúpení členstva, ktoré stojí 10 € / 250 Kč a vydrží vám 30 dní.

Návod na kúpu členstva nájdete tu.