Toto vyzerá nádejne – Bitcoin dnes 8% v pluse

Kategorie: Novinky
bear market indikátor

Ešte pred obedom tu pre vás máme krátky report z trhu. Bitcoin dnes vyzerá celkom nádejne. Na daily grafe vykresľuje tretiu zelenú sviečku, čo mu zlato či akciové trhy môžu len závidieť. Aktuálne sa obchoduje za 5620 $. Nič extra, no ešte pred dvoma dňami bolo otázne, či sa vôbec udržíme nad 5000 $.

1h BTC/USD - Bitstamp

1h BTC/USD – Bitstamp

Do trhu sa pomaly ale isto vracia dobrá nálada a ak ste nakúpili blízko dna, iste sa už tešíte z pekných ziskov. Bitcoin zjavne reaguje na predstavenie plánov FED-u, ECB a čínskej centrálnej banky na podporu trhov v čase krízy.

Európsky “coronavirus-package” vyzerá naozaj nádejne. ECB do ekonomiky napumpuje rekordných 750 miliárd eur. Akciové indexy na to zareagovali miernym rastom. Ak sa situáciu podarí stabilizovať, Bitcoin by mohol pokračovať v raste.

Aktuálne je kľúčová hlavne rezistencia na hladine 6000 $, ktorá odrazila už dva pokusy o rast. Detailne Bitcoin sledujeme v našej VIP skupine. Ak v tomto náročnom období obchodujete alebo držíte nejaké coiny, iste sa vám zíde pomoc profesionálov. Zvážte teda naše členstvo a získajte denné analýzy Bitcoinu, zaujímavých altov a názory na trh od našich analytikov.

Skúšobný prístup na dva týždne vás vyjde iba na 10 € (249 kč).