Najlepšie airdropy na október
Najlepšie airdropy na október. Zdroj: Shutterstock.com/Cryptographer

Október so sebou prináša mnohé airdropy, ktoré si nájdu veľa nadšencov. V článku sa pozrieme na niekoľko najlepších a bezplatných projektov. Niektoré si vyžadujú registráciu a iné zas nie. Bez ohľadu na výber, je pravdepodobné, že každý si nájde v zozname to, čo hľadá.

MintWay

MintWay pracoval na prvom globálnom NFT portáli na svete s cieľom predefinovať transakcie a používanie NFT. Poskytuje služby pomocou platformy MintWay Dapp. Spoločnosť rozdáva 100 000 tokenov MINTI až 3 000 náhodným účastníkom počas bezplatného airdropu. Odmeny budú rozdané 10. októbra.

Stačí splniť tieto kroky:

 1. Pripojte sa na MintWay Telegram a spustite airdropového Telegram bota
 2. Sledujte MintWay Twitter, Facebook, Medium a Discord
 3. Zadajte adresu ERC-20 peňaženky
MintWay úvodná stránka
MintWay úvodná stránka. Zdroj: MintWay

BlueArt

BlueArt je NFT trh založený Muratom, jedným z najpredávanejších umelcov NFT na Binance. Token BLA je oficiálnou kryptomenou BlueArt NFT marketplace, ktorý má byť spustený v januári 2023. BlueArt rozdáva 50 tokenov BLA každému používateľovi, ktorý splní niekoľko úloh. Okrem toho prvých 1 000 dostane prekvapenie v podobe NFT. Koniec airdropu je naplánovaný na 13. októbra.

Stačí splniť tieto kroky:

 1. Navštívte BlueArt airdrop stránku
 2. Pripojte sa k BlueArt Telegramu, Twitteru, Youtubu, Facebooku a Instagramu

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: 4 dôvody, prečo kryptomena Highstreet priťahuje pozornosť investorov

Answerly

Answerly je založený na Polygone a poskytuje možnosť získať kryptomenové odmeny vďaka zodpovedaniu otázok. Odmeny nie sú nijako podmienené. Používatelia sú odmeňovaní tokenom ANSR v hodnote 1 dolára za odpoveď. Každá odpoveď musí pred schválením prejsť kontrolou plagiátorstva. Spoločnosť rozdáva 50 000 000 tokenov používateľom, ktorí splnia niekoľko jednoduchých úloh. Koniec airdropu je naplánovaný na 20. októbra.

Stačí splniť tieto kroky:

 1. Vyplňte formulár Answerly airdrop
 2. Sledujte Twitter a označte na prezdieľanom statuse 3 ďalších používateľov
 3. Prihláste sa na Answerly
 4. Zadajte peňaženku Polygonu

GameStation

GameStation je decentralizovaný herný launchpad a trhovisko. Zameriava sa na posilnenie nezávislých vývojárov hier, ktorým pomáha financovať ich projekty. Poskytuje multireťazové prostredie naprieč blockchainmi ako Ethereum, Polygon, Polkadot a Binance Smart Chain. Pri svojom najnovšom airdrope rozdáva 135 000 tokenov GAMER 500 účastníkom. Koniec airdropu je naplánovaný na 20. októbra.

Stačí splniť tieto kroky:

 1. Navštívte GameStation airdrop stránku a registrujte sa
 2. Sledujte Twitter, Discord a Telegram
 3. Plňte úlohy
GameStation úvodná stránka
GameStation úvodná stránka. Zdroj: GameStation

RaisedX

RaisedX je verejná platforma na predaj tokenov, ktorá umožňuje investovať do projektov v ich raných fázach. Spoločnosť ponúka počas airdropu celkovo 250 USDT a 10 VIP účtov. Piati účastníci získajú 50 USDT a VIP účet. Koniec airdropu je naplánovaný na 27. októbra.

Stačí splniť tieto kroky:

 1. Navštívte RaisedX airdrop stránku a registrujte sa
 2. Verifikujte email a vytvorte účet
 3. Sledujte Twitter a zdieľajte statusy
 4. Sledujte Medium, Discord a Telegram

Účasť na najlepších a najzaujímavejších airdropoch je vždy vynikajúcou príležitosťou na získanie istého množstva tokenov pomocou splnenia niekoľkých jednoduchých krokov. Toto boli niektoré z tých najlepších a bezplatných airdropov pre október 2022.

Mohlo by ťa zaujímať: Aký je ekonomický dosah kryptomien?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance