Toto sú 3 najziskovejšie kryptomeny. Vlastníte ich?

  • Toto je zoznam 3 najziskovejších kryptomien z top 100 za posledný týždeň.
  • Tieto kryptomeny výrazne predbehli ziskovosť Bitcoinu.
  • Kryptomeny, ktoré rastú rýchlejšie ako zvyšok trhu, majú vyšší potenciál zisku.
Novinky Najziskovejšie kryptomeny týždňa
Najziskovejšie kryptomeny týždňa. Zdroj: shutterstock.com/Jester-Flim/Yuri Shebalius
BITmarkets BITmarkets

Bitcoin nedávno úspešne ukončil korekciu a opäť rastie. To znamená, že konečne dal vydýchnuť altcoinom, aby sa mohli odraziť od dna, a väčšina kryptomien skutočne od začiatku mája rastie. My sa v tomto článku pozrieme na 3 kryptomeny z top 100, ktoré stúpli najviac za posledný týždeň podľa údajov CoinMarketCap.

Ak je kryptomena v súčasnej fáze niekoľko násobne ziskovejšia ako Bitcoin, znamená to, že zrejme okolo nej bude v tomto cykle značný humbuk. Naopak, kryptomeny, ktoré rastú s časovým oneskorením, často nedokážu zaznamenať také percentá, ako tie volatilnejšie. Avšak, funguje to aj naopak. Čím viac kryptomena stúpne, tým je väčšie riziko korekcie.

Kryptomeny, ktoré si predstavíme, sú vysoko rizikové a odporúčame do nich vkladať iba taký kapitál, o ktorý si môžete dovoliť prísť. Napriek tomu je pozoruhodné sledovať, aké masívne zisky zaznamenali za posledné týždne.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah
Späť
Strana 1/4Ďalej
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: CoinMarketCapTAGY:
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.